Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el a kinézetem?

Hogyan fogadjam el a kinézetem?

Figyelt kérdés
Sok dolog van ami nem tetszik magamon . Például a magasságon, mert elég alacsony vagyok. És nagyok a szemeim . Az orrom nagy. És a szám is furcsa. És még sorolhatnám. A párommal beszélgettem erről ő persze mondja, hogy csúnyán is szeret. Hogyan fogadjam el magam?

2018. nov. 1. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ember hosszú távon mindent megun. Ha sokáig utálod magad, 1xcsak azt fogod mondani, lecarom hogy nézek ki. És kész is. Vagy tölts kevesebb időt a tükör előtt. Én is kicsi vagyok, nagy az orrom, van pocakom is, me O lábam, meg még sok minden. És akkor mi van?
2018. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok valami szép, de mindig azon röhögök, hogy de jó, én csak akkor vagyok kénytelen nézegetni magam, ha tükörbe nézek, mások meg mindig látnak! 😅

De a viccet félretéve, Te is megtaláltad a párod, én is, mások is... Született egy gyönyörű lányom, aki hasonlít rám, mégis sokkal szebb nálam. Tehát elégedett lehetek a sorsommal. Nem születhet mindenki modellnek!

2018. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!