Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el önmagam?

Hogyan fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés
Azt hittem hogy tönbre vihetem. Vagyis inkább megijedtem a siker gondolatától és azt veszem észre hogy kudarcok sorozata vesz körül. Tenni se tudok mar semmit. Hinni se tudok már magamban. Szinte feladtam. Régen nagyon elhittem hogy bármit elérhetek csak ettől a gondolattól megijedtem és azóta csak süllyedek lefele. Hogyan állhatnék fel?
2018. aug. 28. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

nanana... lazíts egy kicsit...

Ezt ismered? Zorba,a görög A mérnök épített egy drótkötél pályát fát, le a hegyről szállítót, és az összedőlt, hosszú munkája az első alkalommal semmissé vált. Elkeseredett - egyszer csak azt mondja: Taníts táncolni! és együtt nevetnek. fényes összeomlás! Tudni kell nevetni a kudarcokon- és túllépni, újrakezdeni, máshogy mást próbálni.

https://www.youtube.com/watch?v=2AzpHvLWFUM

2018. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a problémákat kudarcként fogod fel, akkor már elbuktál. A sikeres emberek szótárában bukás, kudarc szó nincs jelen. Elemezd ki a helyzeted, hogy miért is érnek azok a bizonyos kudarcok, ha már sikerült felmérni a problémát csak listázd ki az esetleges megoldásokat és kezdj el tenni érte. Csak nézz a tükörbe, és mond el a következőket minden reggel mosollyal az arcodon: Sikeres vagyok, befolyásos vagyok, jóképű, boldog!
2018. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!