Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok ismerkedni?

Miért nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Főleg lányokkal nem. Nagyon kevés lányismerősöm van.

Próbálkoztam mostanában,de nem megy.

Elmentem szórakozóhelyekre,többször is,hiába.Az italtól se oldódom fel teljesen.

Próbálok nyitott lenni,többet menni emberek közé.

Nem vagyok rámenős,semmit nem erőltetek.

Az első lépést nem sikerül megtenni.

A neten is próbáltam ismerkedni,lett egy jó lányismerősöm,de ennyi.

Pedig általában tudok mindenkivel normálisan beszélni,nyitott vagyok minden témára,szívesen meghallgatok mindenkit,a környezetem normálisnak tart,nincs sok barátom,de velük nagyon jóban vagyok.Nem vagyok különc,átlagosnak gondolnám magam,gondoltam arra,hogy a külsőmmel van a baj,de az is normális mások szerint.

Igazából rágörcsöltem erre az ismerkedés témára.De az lenne a természetes,ha menne nem?Nekem nem akar.Én nem akarnék egyből járni,csak ismerkedni, beszélgetni,a lány társaság hiányzik.

Most már kezd a többi dolgom rovására menni az egész,kezdem elhanyagolni a dolgaimat,nincs már semmihez kedvem.

Ha nem teszek érte semmit úgy érzem semmi sem lesz.

Hogyan változzak meg?

(21 éves srác)


2008. nov. 5. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Csak ne görcsölj és add önmagad. Abból nem lehet gond. :) Ne változtass magadon mások kedvéért, persze ha tanácsolnak valamit azt fogadd el, gondold át, de ne felejtsd a döntés a te kezedben. Remélem értesz. Hidd el, menni fog ez. Hajrá!
2008. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mindig meghallgatom mások tanácsát,talán túl sokat is foglalkozok mások véleményével.

Valaki azt mondja,hogy majd jön magától,meg akkor sikerül megismerni egy lányt,amikor nem számítok rá.Más meg azt mondja,hogy ha vársz semmi se lesz.Régebben nem erőltettem a dolgot,és nem is lett semmi.Most akkor mi tévő legyek?

2008. nov. 6. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz hogy csak várni sem lehet...otthon ülni!Sztem menj minél többet társaságba haverokkal ilyesmik...előbb utóbb kialakul egy újabb tágabb barátikör amelyben lesznek addig ismeretlen lányok...és akkor már van esélyed rá h megismerkedj vkivel!Hát őszintén szólva én is egyedülálló vagyok megyek is discoba ilyesmik...de ezek nem a megfelelő helyek...lányként én azt tapasztaltam h ott nem szerelmek köttetnek elsősorban!De ha pizzázni,kocsmába ezek csak példák eljárogattok..ott minden más! próbálkozz :)
2008. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!

Volt ilyesmi is,hogy baráti társasággal,persze aki tetszett lány,már foglalt volt.

Koleszban is próbálnék,de az első beszélgetés után nem jön újabb.Csak ilyen egyszeri dolgok.

Na jó,majd még próbálkozok.

2008. nov. 6. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Járj el bevásárolni :D üzletekben is lehet ismerkedni kedves, csinos lányokkal.

Akkor ööö.... menjetek el haverokkal billiárdozni. Rendezzetek pókerpartit aki tud hívjon lányokat is. Sok sok házibuli. stb.

Szerintem kicsit lehetnél rámenősebb. Kezdeményezz. Sz*rd le ha a lánynak nem jössz be. Ő baja... Menj oda köszönj és mondj neki valamit. Bármit.

Én csaj vagyok, ha odajön egy srác mindegy mit mond, mondhat bármekkora hülyeséget is. Úgyis a hangulatom és az alapján döntök, hogy mennyire szimpatikus a fiú. Persze ha nem bunkó dolgot mond, az már fél siker :) Ahogy az eddigieket olvastam tőled szerintem nincs veled semmi gond, igazán értelmesnek tűnsz ;) Sokkal értelmesebbnek mint az átlag. Normálisan fogalmazol stb. és ez jó. Menj oda a kiszemelt lányhoz és mondj neki valamit. Ha úgy adódik valami vicceset. És ennyi. Ha látod, hogy nem jössz be neki lépj le TE! És akkor úgy jöhetsz ki a dologból mintha te koccoltad volna le a csajt :PPP vagy nem tudom, de előbb-utóbb biztos sikerül :) egyébként diszkóban amilyen csajok vannak... nem ajánlom.

üdv.

2008. nov. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Ez volt a leghasznosabb válasz,amit kaptam ezen az oldalon,pedig nem egy kérdésem volt már.(Nem hízelgésből,hanem őszintén mondom.)

Érzem hogy kell valami plusz,talán ahogy mondod rámenősnek kellene lennem.Az első lépés nehéz nekem.Utána megy már,mostanában több idegen lánnyal is beszéltem,normálisan,és nem volt gond,kivéve,hogy foglaltak voltak.

A bolt nem rossz ötlet,gyakran járok,bár még nem sok sikerrel.

Haverok kilőve.Nem azért mert nincsenek,de nem nagyon akarnak eljönni pl.Biliárdozni is már régóta mondom nekik,de nem.Jó fejek,de csajozás terén nem számíthatok rájuk.

Ha kinézek valakit,meg mindig kiderül,hogy van barátja.:(

Sokszor úgy vagyok vele,nekem nem jutott pár.

Most azt gondolhatod,hogy ész nélkül keresek.Azért mindig csak olyat,aki nekem is tetszik.Nem vágyok minden hétre újra,beérném egyetlen eggyel is.

Akkor aki tetszik,azt szólítsam meg?Jó néven veszi egy lány,hogy egy idegen fiú akar beszélgetni vele(persze normálisan)?Bár amit írsz,az biztató.

Ér valamit,ha átlagosnál értelmesebb vagyok,de hozzá egy átlagos külső párosul?

A diszkót se nekem találták ki.:D Csak gondoltam az egyetemi szórakozóhelyekre jön minden egyetemista/koleszos lány,de rendes lány szerintem se jár ilyen helyre sűrűn.

Jó nagy rakás szerencsétlenségnek tűnhetek,hogy ilyen problémáim vannak,meg ilyen hülyeségeket kérdezek.:p

De észben fogom tartani a tanácsaidat.;)

Bocsi,hogy hosszú lett.:D

szia

2008. nov. 20. 02:27
 7/7 anonim válasza:

Kicsit elkéstem lehet már feleslegesen irok, nembaj..az utolsó kommentedre válaszolnék csak röviden:)

Egy értelmes, kedves lány biztos nem veszi rossz néven ha értelmesen akarnak vele beszélgetni:) És ha nem érzik azt hogy rögtön leakarod rohanni öket és mindjárt járni is akarsz, akkor nem lehet gond. És igen, sokat ér az, hogy értelmesebb vagy az átlagnál, és ez, meg még sok más idegenek számára 'láthatatlan' dolog sokkal fontosabb mint a külsöd :) De ha átlagos a külsöd, biztos nem ijesztesz el senkit magadtól.. :))

És hidd el, nem vagy egyedül ezzel a problémával. Ne ostromold magad :)

Egyébként kiváncsi vagyok a fejleményekre azóta :P

2009. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!