Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek titokzatos srác?

Hogyan legyek titokzatos srác?

Figyelt kérdés

Szeretnék titokzatos lenni úgy átlagban az emberek, de legfőképp a lányok szemében. Eleve csendes típus vagyok, viszont szeretnék olyanná válni, akit ha meglátnak azt gondolják, hogy de különös ez a srác.

Ezt nem tudom mivel lehetne elérni? Nézzek rideg, semmibe révedő tekintettel, járjak egyedül, ne nagyon beszéljek, öltözzek szép ruhákba, viseljek napszemüveget, töröljem le magam a Facebookról?

Az volna a legjobb ha senki sem ismerne, és mindenki egy érzelemmentes robotot látna bennem. Mint mondtam alapból ilyen vagyok valamelyest, de erre rá lehetne játszani anélkül, hogy erőltetetté válnék?



2018. nov. 3. 23:45
 1/5 anonim válasza:

Szerintem maradj önmagad.

Ha valakinek be fogol jönni igy is meg úgy is be fogol neki jönni,nem kell ezzen változtatnod és"titkozatos" stb lenni! :)

2018. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már titokzatos akarsz lenni, akkor ne napszemüveggel,meg ne ilyen ilyesztő a semmibe révedő tekintettel. Inkább csináld azt hogy a körülötted lévők ne tudjanak rólad sok információt, de mégis csepegtetsz nekik magadról, az életedről,épp annyit hogy fent tartsd az érdeklődésüket, esetleg azt gondolják van egy titkos izgalmas része az életednek, amiről nem tud(hat)nak. Facebookrol sem kell törölni magad, csak ne posztolgass sűrűn vagy egyáltalán. Legyél ott közösségi alkalmakkor, de inkább szemlélőként. Lássanak is ott téged meg ne is. Legyél is ott meg ne is. Az érzelemmentes robot koncepciót miért akarod? Attól senkinek nem leszel titokzatos, max ellenszenves.
2018. nov. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam posztolni szinte egyáltalán, a hobbim, érdeklődésem viszont leszűrhető onnan a képeim tartalma miatt. Ez a megjelenés egyes helyeken meg nem is abszolút igaz rám.

A robot koncepció pedig azért tetszik mert ez a hideg személyiség szerintem a legérdekesebb. Az, hogy nem vonzó senkinek hát Istenem. Így sem vagyok a legvonzóbb úgy viszont lenne rá ok, hogy miért nem.


[link]

2018. nov. 4. 08:08
 4/5 anonim válasza:
Verd ki órán
2018. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te meg majd idd meg :)
2018. nov. 19. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!