Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire gáz a mai világban...

Mennyire gáz a mai világban egyedülálló férfiként, ha nem tudok fenntartható életet élni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy az életem egy menekülés. Ha megkapom a fizetésem napok alatt eldrogozom, és nem marad semmi. Utána megint munka, és a hétköznapok, aztán megint egy jó buli a fizetéskor. Szerencsém van mert anyáméknál lakom, és minden hónapban hazaadok x összeget, ebből pedig itthon van kajám meg tudok hol lakni.

De mi lesz így velem később?

Mi lesz ha nem lesz sosem barátnőm, akkor később ki fog rám vigyázni?

Szerencsés lennék ha meghalnék még mielőtt ez bekövetkezik, de még csak 34 vagyok, erre nem tervezhetek.

Néha kisit félek hogy ilyen szintű függőséggel (ami már 15 éve kezdődött) mi lesz velem ha véletlenül valamiért magamról kellene gondoskodnom...



2018. nov. 13. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak manapság gáz, hanem mindig is az volt és lesz is.
2018. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kreténpali ***** válasza:

Mit érdekel, hogy néhány gyakoris szerint gáz vagy nem?

Neked így jó? Igen? akkor folytasd! Nem? változtass!

2018. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát én úgy látom hogy semmi esélyem hogy le tudjak szokni, bármennyire is szeretnék. Már megpróbáltam milliószor. Nem sikerült. Be kellet látnom hogy örökre függő maradok.

Csak azt a bajt látom, hogy a környezetemre vagyok ezért teljesen utalva. Egyedül nem lenne kajám a hónap közepén, és éhenhalnák nagy szenvedések közepette. Ezt szeretném elkerülni. Ehhez kéne valami jó tipp...

2018. nov. 13. 18:23
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Először is jobb lenne elmenni egy neked is szimpatikus szakértőhöz, akivel szívesen együttműködnél. Tényleg ezt vedd előre.
2018. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt elsősorban nem a drog a probléma hanem hogy nem tudsz elszakadni anyádtól. Nem kaptad meg tőle amit meg kellett volna kapnod és még mindig őt keresed ahelyett hogy megsiratnád hogy veled ez történt és továbbállnál, felnőnél.

Az hogy otthon laksz, hogy egy párkapcsolatban is az anyát keresed (ki vigyázna rád? 34 évesen? hát te magad!), ezek a valódi problémáid amiket meg kéne oldanod, a drog is csak a felhőtlen gondtalan gyerekállapot keresése valójában.


Egy marha nagyot kéne bőgnöd és elengedni anyádat. Attól elkezdenél az igazi utadon járni. Nem lesz fájdalommentes.

2018. nov. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
# 5 Értem. Köszönöm hogy rámutattál erre. Törekedni fogok...
2018. nov. 17. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha tudod magadról hogy elveted a fizudat de azért minden hónapban a szüleidnek adsz kajára, ezt megteheted önállóan is: ahogy megjön a fizud, befizeted a fix dolgokat: albi, rezsi, kajahazhozszallito, stb ugy hogy tulelj ha utana mindent elversz ;)
2018. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
# 7 Ez nagyon jó ötlet. Erre sem gondoltam még így. Köszönöm!
2018. nov. 19. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!