Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt ott alul? Fel van...

Mi történt ott alul? Fel van sértve az első szex után?

Figyelt kérdés
Nemrég volt az első alkalmam és nem volt valami finom partnerem. Az az igazság hogy elég erősen véreztem már akkor is és azután pár napig. Aztán megnéztem egy kis tükörrel és olyan mintha fel lenne sértve egy részen és kicsit megváltozott volna ezallat azt értem hogy mintha felszakadt volna. A vérzés már elmúlt és a fájdalom is de nagyon idegesít hogy nem tudom mi történhetett odalent.

2018. nov. 14. 22:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? 13-14?
2018. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17!
2018. nov. 14. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
na ennyit a romantikus első szexről... -.-
2018. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem válogatod meg a partneredet. Pláne az elsőt. Valószínűleg csak a szűzhártyád szakadt el és azt látod. A fájdalom és vérzés pedig pár napon belül el kell múljon. (Nekem pl el is indult a menstruációm akkor) ha mégis valami rendelleneset érzel akkor keress fel nőgyógyászt
2018. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!