Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltozott a véleményem a...

Megváltozott a véleményem a kereszténységről és el is kezdett érdekelni de nem tudom milegyen belevágjak? 16/f

Figyelt kérdés
Eddig nem elég h nem hittem az egészben monoteistának vallottam magam de a történetek amikben eddig értelmetlennek láttam értelmessé váltak és egyszerre ez az egész szimpatikussá vált.Nem tudom h reagálna a környezetem nem akarom h azt hidjék az emberek h ez most divatból jött.
2010. jún. 26. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta divat a kereszténység?:DD Vállald fel magad, ne a többiek érdekeljenek. Ha te hiszel Istenben, akkor pár hitetlen ne befolyásoljon ebben. Élj hívő életet, a többieket meg próbáld meggyőzni, hogy ez jó, a negatív kritikákkal ne foglalkozz.
2010. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit próbálja meggyőzni a másikat arról, hogy ez jó? Szerintem mindenki döntse el maga. Mással meg ne foglalkozzon, mindenki el tudja dönteni mi a jó neki.
2010. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán érdekel, kezd el azzal, hogy elkezded olvasni a bibliát (szerintem mindenféleképpen az újszövetséggel és esetleg a zsoltárokkal kezd!!!). Erről még senkinek nem kell tudnia. És ha továbbra is úgy gondolod, hogy érdekel, keress magadnak egy olyan egyházat, amelyik szerinted a legjobban úgy csinálja a dolgokat, mint az a Bibliában le van írva!

Am... ha bármi komolyabban érdekel... szívesen válaszolok a kérdéseidre. Én is egy évvel ezelőtt kezdtem el komolyan venni a témát... és hát nagyon nem bántam meg ;)

18/L

2010. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Funktasztikus ***** válasza:
nah és mit vet rá hogy higgy benne?
2010. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Második:lehet rosszul fogalmaztam éjszaka.

nem azt mondtam hogy ráncigálja el őket is, hanem ha ellenkeznek, akkor értesse meg velük, hogy ez nem rossz dolog.

2010. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Semmi nem vett rá egszerűen megváltozott a véleményem/felfogásom.
2010. jún. 26. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
De mitől változott meg? (nem az előző kérdező vagyok) Csak kíváncsi vagyok én is mi ez a pálfordulat.
2010. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet azzal van összefüggésben,hogy úgy vettem észre h a vallásos emberek el tudnak különülni a primitívektől.
2010. jún. 26. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem. :)
2010. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!