Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan aki régen félénk...

Van olyan aki régen félénk volt de megváltozott teljesen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 20:50
 1/5 Silber ***** válasza:
Én régebben elég félénk típus voltam. Ezen az segít, ha az embert valami trauma éri, vagy radikális változás. Én elkerültem egyetemre (80 km otthonról), kollégiumba. Megváltozik az ember, ha magára van utalva.
2011. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Pl.:én régen visszahúzódó voltam (azt hiszem azért mert csú

fotak mert ,,nyuszi" voltam) de most már megváltoztam mivel 8.ra nagyon kevesen lettünk és így mindenki barátságosabb a másikkal és én is bátrabb lettem emiatt...

2011. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, miben nyilvánul meg ez a félénkség. Én pl. általános iskola alsó tagozatban tiszta szociális fóbiás voltam, rettenetesen féltem az emberektől, pláne az idegenektől. Ez az évek múlásával minimalizálódott, tehát már úgymond el tudom engedni magam ismerősök között, viszont az idegenektől és az új dolgoktól a mai napig tartok valamilyen szinten, csak nem mutatom ki.
2011. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félénk, visszahúzódó voltam. Első munkahelyemen annyira jó munkatársak voltak, hogy teljesen megszünt. Főként egy bizonyos munkatársamnak köszönhetem, akitől sokat tanultam az életről, a különböző élethelyzetekhez való hozzáállásról...
2011. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis visszahúzódó típus vagyok, és azok között akik ismernek, ott elengedem magamat, de új kapcsolatokban, az elején meg se tudok szólalni, és ez ellen nem nagyon tudtam tenni, vagy ha megszólaltam rosszul sült el...Ezért pl.: ha 3-an beszélgetünk, akkor várok 5-10 percet, amennyi jólesik és utána már ismerem a témát. :)
2011. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!