Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha van olyan, aki sokáig -...

Ha van olyan, aki sokáig - akár felnőtt koráig - nagyon gátlásos volt, és aztán megváltozott, az hogy csinálta ezt, minek a hatására?

Figyelt kérdés
Esetleg még gátlásosan sokat szerepelt, aztán megszokta, vagy valamilyen élmény hatására, esetleg egy személy (példakép/sztár) hatására? Lehetséges egyáltalán egy ilyen 180 fokos fordulat?
2011. okt. 20. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy miben vagy gátlásos. Van egy ismerősöm aki most nyugdíjas és a munkahelyén nem mert kimenni WC-re, mert félt. Mondjuk eleve furcsának tartom hogy teljesen természetes dolog a pisilés és miegyéb, de mindenkinek nem lehet külön-külön kagylót építeni. Jól is néznénk ki. :D Szaal az ipsének vese elégtelensége van és műtétje is volt plusz katéter. Ha most nem a WC-t, hanem a közös zuhanyzót említjük, - vagy mi több a ValóVilágnak nevezett izét...ahol kameraképen mutogatják magukat az exhibicionista vadbarmok, akkor máris viccesebb a szitu. Úgyhogy nyugi. Ha nem szeretnél később magadnak bajt, gyűrd le!! :D Jó egészséget kívánok!
2011. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlős, hanem gátlásos - több ember/ idegenek előtt.
2011. okt. 20. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is gátlásos vagyok, ha lehet annak nevezni az önbizalomhiányt. Társaságban nem megy a kommunikáció nem tudok illetve nem is merek hozzászólni a témához. Buszon zavar, ha néznek huzamosabb ideig. Szóval elég sok gondom van ebből adódóan, szeretném ezt leküzdeni, hogy érdekeljen mások véleménye, de nem tudom, hogy hogy lehetne.

21/F

2011. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak mert hallottam, egy ismert embertől interjúban, hogy ő is gátlásos volt, de direkt kényszerítette magát mindig nyilvános beszédre, és most talán már nem izgul annyira.


Személyes tapasztalatokat várok.

2011. okt. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!