Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek tanuljak? Milyen munka...

Asdfgh2.0 kérdése:

Minek tanuljak? Milyen munka illene hozzám? Nézelődtem már a felvin, tanácsadónál is voltam már, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy mi legyek. Logopéduson, dietetikuson gondolkodtam, de úgy érzem, ezek nem az igaziak.

Figyelt kérdés

Négyes, ötös tanuló vagyok, általános gimnáziumba járok.

Szeretnék tekintélyt parancsoló szakmát, ahol másoknak segíthetek, tanácsot adhatok. Szeretek csoportban, vagy akar egyedül is dolgozni. A lényeg, hogy szívesen irányítom a feladatokat. Emberekkel szeretnék foglalkozni. Egyedül, irodában, számítógépes munkát nem szeretnék.


2018. nov. 19. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2018. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oda úgy tudom nagyon magasak a követelmények, és szerintem ahhoz nem vagyok elég jó.
2018. nov. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!