Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?...

Mi legyek ha nagy leszek? Igaz még csak 12 éves vagyok de fogalmam sincs hogy mi legyek. (lány vagyok) kicsit fiús meg elég magam 171 cm és 70 kg és eddig abban gondolkodtam meg gondolkodok, hogy a TEK-hez megyek majd (Terror elhárítás)

Figyelt kérdés
de valami olyat szeretnék ami sokat keres. Valami ötletetek nincs? Bármi lehet amivel sokat lehet keresni

2014. febr. 4. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha fizikumodat írod csak le, akkor sokat nem tudok ajánlani. Sok pénzt keresni viszont lehet híres filmsztárként, nagyszerű mérnökként, vállalkozóként, sportolóként, énekesként, informatikusként, biológusként, stb... szinte bármivel, csak annyira jónak kell lenned benne.
2014. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És mit érsz majd a sok pénzeddel, ha valamelyik maffiavezér a kicsi fiát TEK-esként lekapcsoltad, és az kiírtja a családodat? vagy tolókocsiba juttat?


A pénz nem minden, és nem boldogít, mert rengeteg olyan dolog van, amit nem vehetsz meg az életben.

2014. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És 5-ös vagyok irodalomból,nyelvtanból,matekból,és még ének,rajz,technika,tesiből is
2014. febr. 8. 21:37
 4/4 lesly2013 válasza:
Szia! Biztosan van valamilyen "dolog" ami erdekel. Altalaban a hobbi, amibol sokan kiindulnak. Ez lehet sport-, termeszet-tudomany-, barkacs-, szamitastechnika-jellegu, , esetleg allatokkal, vagy emberekkel kapcsolatos hobbi. Te tudod magadrol, mit szeretsz igazan. Ha a szakmadat szeretetbol fogod valasztani, majd abban dolgozni, az mar fel siker! Sokan ez alapjan valasztanak, tobbeket viszont a penz dominal! Mindenesetre kivanom, hogy sikeruljon jol dontened, es 30-40 ev mulva boldogan elj Csaladod koreben!
2014. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!