Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi számít munkahel...

Szerintetek mi számít munkahelyi kibeszélésnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg közmunkaprogramban dolgozok sok fajta emberrel.Egyik munkatársamban megbíztam ,és elmeséltem neki ,hogy ismerkedtem egy férfival,aki szintén ott dolgozik,és érzek is iránta,és azt is mivel sértett meg.A mai napon megmutatta magát a munkatársnőm,mert kaptunk 2 másik kollégát,akikhez hozzácsapódott.Azzal gyanúsított,hogy én kitárgyal ,pedig nem.Gyanúsított,hogy kikészítem pedig ő vált cseszegetőssé.Valószínű a bizalmas dolgokat is elmondja.Szégyellem magam,hogy felnőttként bizalmas voltam vele,de ezt nem tudhattam előre.

2018. nov. 20. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezért nem mindegy kiben bízol meg. A melóhelyen egyáltalán nem tanácsos semmilyen pletykába belekeveredni, mert az igaz, hogy aki sokat keveri a sz@rt, az beránthatja a kanál, de előfordulhat az is, hogy az ilyen sz@arkeverők ártatlanokat sároznak be.

2018. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előszór is ne bízz senkiben.

Annak számít pl a másik párkapcsolati állapotában való turkálás, pénzügyeiben, magánéletében... ilyenek.

2018. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tanulj meg írni.

Nem a munkahelyen kenne csavozni.

2018. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!