Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudok ebből "kiszabadúl...

Hogyan tudok ebből "kiszabadúlni"?

Figyelt kérdés

Átlagos srác vagyok van munkahelyem, anyámmal lakom, a nénit felsegítem a buszra, szeretek édességet zabálni :D de ez kicsit dúrva hogy 23 éves létemre jóformán nincsenek barátaim. Nem volt ez mindíg így tavaly óta szinte senki nem keres itt ott kialakítok rövidebb ismerettségeket de azok is eltünnek egy idő után hiába igyekszem fenntartani őket de azt hiszem rájöttem hol a gond és nem tudom miként csinálhatnám másképp:

kertvárosi részen lakom ahol tökéletesnek tűnő családok élik a tökéletesnek tűnő életüket öregasszonyok kapálnak már hajnalban, a fiatalabbak köntösben forró teával mennek megnézni az újságot amit a gyepre dobott a kihordófiú tehát mint a filmekben, namármost:

összeismerkedtem egy csajjal aki néha átjön vagy megyünk valamerre és ezúttal itthon maradtunk elkezdtünk iszogatni módjával még csak azt sem lehet mondani hogy berugtunk volna az attól még messze volt, a csaj hangos volt kicsit meg a zene is kimentünk az erkélyre a csaj még mindíg hangosan beszélt de a háttérből szóló zene elnyomta azt a hangzavart ami az utcáról jött, ugyanis amikor eléggé bensőséges dolgokról beszélgettünk kint akkor azt elég sokan hallották arról nem is beszélve hogy a hangzavarra kijött a szomszédban lakó öreg hölgy is és szólt hogy kicsit halkítsuk le. Megtőrtént elcsitúltunk mert azért még tuduk hogy este 10-11 magasságában az hangos volt. másnap hallom vissza hogy az egész utca azon csámcsog hogy itt mi tőrtént meg akkora hangzavar volt hogy azt hitték koncert van az udvarban anyám is örjöngött kitiltotta a csajt és valszeg soha többet nem tudunk összefutni (vidéki) blablabla összefoglalva: valószínűnek tartom hogy csak azért mert egyszer jól mertem magam érezni valakivel akit birok emiatt hogy kitiltották nincsenek haverjaim mint valami "háziőrizet"ben laknék vagy nem tudom az összes barátnőmnél bejátszották ezt hogy nem tűrték meg amúgy mivel albérlők vagyunk (félreértés ne essék igen is megbecsüljük hogy befogadtak minket és itt lakhatunk) lábújjhegyen kell járni és mindíg érdeklődnek a másik után hogy ez ki? az ki? minek van itt? miért jó ez? és sorolhatnám erre keresek választ hogy miként tudnék úgy ismerettségeket kötni hogy ne b*szná mások csőrét, vagy van e megoldás ilyenekre.


2010. jún. 26. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne vidd oket haza egyelore. Talalkozz veluk mashol.
2010. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!