Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek közvetlenebb?

Hogyan legyek közvetlenebb?

Figyelt kérdés

Most fogok gimibe menni, és nem igazán tudok beszélgetni, mert félek. Mindig görcsölök, hogy én nem fogok tudni barátkozni. Papámtól azt a tanácsot kaptam, h legyek közvetlenebb és, hogy nyugodjak meg, mert úgyis találok barátokat ha közvetlen és magabiztos vagyok... DE HOGY CSINÁLJAM????? OLYAN NEHÉZ :( :'(

egy 14 éves lány


2010. jún. 26. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi ebben a nehéz? A legtöbb ilyen korú lány szeret beszélgetni, és tud is. Nem értelek!
2010. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nehezen oldódom fel, de ha "ráhangolódsz" valakire, tök jól elvagytok meg eldumálgattok. Onnantól majd jön a többi :)
2010. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami olyan válasz, ami a hasznomra válik??....
2010. jún. 26. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez egy új hely lesz, ahol nem ismernek téged és te sem ismersz senkit, szóval tiszta lappal indulhatsz. Merd kimutatni, hogy ki is vagy valójában, ne fogd vissza magad, csak érezd jól magad a többiekkel. Rombold le a magad köré épített falat azzal, hogy újabb ismerősökre teszel szert. Nagyon szuper érzés, amikor van kivel megdumálni a tananyagot vagy akivel bármiről el lehet beszélgetni.
2010. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,írni akartam neked egy e-mailt de visszadobta az indamail!

Tudsz adni egy másikat amire írhatnák egy privát üzit?

2010. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!