Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nyitottabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nyitottabb, barátságosabb, közvetlenebb?

Figyelt kérdés

Alapjába véve ilyen vagyok,azokkal akiket régebb óta ismerek,de új,vagy pár hónapos közegben nem tudok feloldódni,zárkozott leszek,pedig tudom hogy ez így nem jó.pl.szeptember óta vagyok gimis,de elég nehezen oldódom fel,mostmár azért sokkal jobb mint az elején,több emberrel is beszélgetek,de még mindig van olyan akivel nem beszéltem semmit sem.Ezen szeretnék változtatni és szeretném jobban megismerni őket,elmélyíteni az ismertséget.Meg úgy általában is szeretnék sokkal közvetlenebb lenni.Hogyan változtassak ezen?

16/L


2010. máj. 7. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
zárkózottabb típus vagy ezzel nincsen gond,ha változtatni akarsz rajta hosszú folyamat lesz.
2010. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk, nem vagy magaddal megelégedve? Régen én is ilyen voltam mint most te, de aztán változtattam azon, ami nem tetszett, és sok embert megismertem! :) Ma már akiktől régen 'tartottam', nekik is megmondom szemrebbenés nélkül a véleményem, és furcsa, de olyanokkal is el tudok beszélgetni, akikről anno azt hittem, hogy soha nem állnának velem szóba.

Viszont ha elégedett vagy magaddal, akkor nem tudom mi lehet a baj, lehet, hogy ilyen típus vagy.

2010. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak add önmagad!
2010. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!