Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Lehetséges...

Miért vagyok ilyen? Lehetséges megváltoztatni magam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy pszihopata vagyok e de elmebeteg biztosan. Néhány hónapig pszichiátrián is voltam korábban de akkor megnyugtattak azzal hogy csak depressziós vagyok. Kikerültem, elhatároztam hogy új életet kezdek. Elkezdtem barátokat szerezni és megszeretetni magam velük. De őszintén ők nekem semmit nem jelentenek, csak jól esik ahogy etetik az egómat. Imádok beszélni ha a "barátaimmal" vagyok be nem áll a szám őket nem is hagyom szóhoz jutni. Persze utánna piszkálom őket hogy miért nem beszélnek többet. Igyekszem úgy tenni mintha érdekelnének mások de igazából nem, nemrég a nőt is átvertem aki felnevelt csak azért hogy fájdalmat okozzak egy régi barátomnak. Ő egy másik érdekes pontja az életemnek. Mikor megismertem magam alatt voltam, sokat segìtet kedves volt velem. Végül azt hiszem belémszeretet. Annyira hogy ithon maradt ahelyett hogy külföldön új életet kezdjen ami már régi álma volt. Én is beleszerettem de nem akartam. Kedves srác de csak egy átlagos munkàs. Hogy gondolhatta ezt? A fattyú hogy képzelhette hogy válalkozás és BMV nélkül boldogok leszünk? Nem is értem hogy volt mersze barátnàl többet látni bennem. Gyűlölöm őt! Ha nem lett volna most boldog lennék egy másik srác mellett aki megadta volna nekem a kellő anyagi támogatást. Egyébként kimondottan szép lány vagyok, mindenki mondja. Nekem egy olyan élet járna amit a másik srác ígért. Nem kellene dolgoznom.

Szeretek másokat lelkileg bántalmazni és sértegetni de nem tűröm hogy visszonozzák s kölcsönt. Ilyenkor addig forgatom a történteket mìg a teljes felelősség a másikon landol. Jól jön hogy lelkileg gyöngének mutatom magam, ha vitába keveredek vagy felelősségre akarnak vonni csak annyit mondok hogy "rossz a lelki állapotom" és leszàlnak rólam. Azt a fattyút is ezzel szereltem le mindig. Be is jött. A bolondot többször is elárulhattam, mert annyira szeretet hogy bìzni akart bennem. De végül felém kerekedett, rájött hogy mi is vagyok és már nem érdeklem. Ezért is utálom. Tulajdonkêp lehet hogy nem is akarok megváltozni, jól érzem ìgy magam. Csak épp nincs senki akit fáraszthatnêk a dolgaimmal ezért kitaláltam hogy leìrom ezt ide.

Ti mit gondoltok rólam?

18L



2018. dec. 9. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez szerintem nincs mit hozzáfűzni.
2018. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy erős gyógyszert szedek mert külőmben teljesen elmenne az eszem. Lehet hogy kárt tennék magamban vagy a családokban. Az igazi anyám is lepasszolt mikor rájött mi is vagyok azt mondta inkább aps szenvedjen velem.
2018. dec. 9. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Azt h kamu a kerdes.
2018. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén remélem, hogy kamu vagy trollkérdést olvastam most, és az ilyen gonosz emberek csak szájenszfiksön regényekben léteznek. Kérlek, ne szaporodj.
2018. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Tényleg kedves volt és nem is túl szegény imádott engem és megadott volna mindent amit tud de ennyije nem volt. Persze nem csak ezért nem kellett. Velem szemben túl gyenge volt azt hiszem, mindenki mással szemben határozott férfiként viselkedett de a közelemben magába szállt.
2018. dec. 9. 18:11
 6/9 anonim válasza:
74%
lányregény..nem, hogy vmi értelmeset csinálnál ha már jelét akarod adni a létezésednek..jót tenne az alakodnak meg a hormonjaidnak egy kis futás..
2018. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Csak egy tipikus 18 éves elkényeztetett egocica vagy. A hozzád hasonló lányokkal Dunát lehet rekeszteni. Semmi extra.
2018. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kivagy már lyukasztva?
2018. dec. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
látens mazochista vagy.
2018. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!