Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Illetlenség, "csúnya" egy...

Illetlenség, "csúnya" egy jobb kezesnek bal kézzel ennie a levest?

Figyelt kérdés
Akár nyilvános helyen. Szokjak le róla? Mert amúgy jobb kezes vagyok, csak valahogy hozzá szoktam, hogy bal kézzel eszem a levest, nekem így kényelmesebb, vagy nem tudom.
2010. okt. 3. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlenség bal kézzel enni, feltéve, hogy egyébként szépen eszel, azaz nem csöpögtetsz le mindent, stb. A balkezesség nem illem kérdése.
2010. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jobb kezes vagyok amúgy, azzal csinálok mindent. CSAK a levest eszem bal kézzel. És ilyenkor mindenki megkérdezi, hogy te balkezes vagy? És mikor mondom, hogy nem, csak a levest ballal eszem, akkor kiröhögnek. Amúgy köszi a választ!
2010. okt. 3. 09:44
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Én "balkezes" vagyok. Nálam ez azt jelenti, hogy bal kézzel írok és bal kézzel fogom a kanalat. Slussz. Minden mást úgy csinálok, mint a jobbkezesek.


És soha életemben eszembe nem jutott, hogy a balkezességem illetlenség volna. Ha meg valaki kiröhög mert bal kézzel fogod a kanalat... hát az egy agyilag zokni és magasról kell rá szrni.

2010. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én is eredetileg jobbkezes vagyok, de bal kézzel eszem a levest szintén. És tőlem is ezerszer kérdezték, hogy bal kezes vagyok-e, dehát felőlem higgyék,hogy az vagyok. Szóval én továbbra is maradok a balkezes evésnél :D:D
2010. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy:D De persze egy picit vicces, hogy így szoktad meg, nem rosszindulatból nevetnek ki.:)
2010. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

és ha a leves után tejbegríz van azt már jobb kézzel eszed?


én is bal kezes vagyok a géppisztoly ravaszát bal kézzel húzom meg

2010. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"én is bal kezes vagyok a géppisztoly ravaszát bal kézzel húzom meg"


És a kivetődő töltényhüvelyek nem zavarnak? Mert gondolom bal oldaladon tartod a fegyvert. Vagy balkezes kalasnyikovot használsz? :)

2010. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen. Ha például joghurtot eszek, vagy tejbegrízt vagy pudingot, bármit, azt jobb kézzel.
2010. okt. 3. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem illetlenés, maximum érdekesség a körülötted lévőknek.

engem oviban szoktattak át mert bal kezes lettem volna de ott átszoktattak jobb kézre, bár nem tudom miért.

viszont ha valami közül választani kell akkor a bal oldalit választom, és még a mai napig sokszor keverem a jobb-és bal oldalt, lehet hogy épp ezért.

2010. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hm azt hittem csak én vagyok egyedül ilyen molyos, de örömmel olvasom, hogy nem..én is csak a levest eszem ballal:) és nem tudok étteremben sem a jobbal enni levest de bármi mást igen...és én is jobb kezes vagyok, szóval szerintem ne erőltesd a jobbos levest:)
2010. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!