Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnél nekem olyan lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnél nekem olyan lányról, aki nála sokkal jobb pasival jött össze? Úgy értem, hogy pl. a lány aránylag csúnya volt, viszont feltűnően helyes fiú szeretett bele, aki még okos is volt, humoros, kedves, hűséges, egyszóval álompasi.

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságával kompenzálta a lány az előnytelen külsőt?

A kérdésben nincs semmi rosszindulat. Tudom, hogy a humor, kedvesség, báj, intelligencia bőven ki tudja váltani a külsőbeli "hiányosságokat" és a szépség relatív. Nem is magam miatt kérdezem, nem tartom magam csúnyának, és a pasikban sem a külsőségeket keresem. Csak pusztán érdekel.


Röviden tehát: Mesélnél olyan középszerű leányzókról, akik álompasikkal jöttek össze? Mi foghatta meg a pasit a lányban?


2011. máj. 1. 11:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%
Olvass Romana magazint. Amúgy a kérdésedben több csúsztatás is van. Ja és ez hol családi kapcsolatok? Persze nem rólad van szó a kérdésben XD
2011. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Izlések és pofonok..kérdezd meg a fiútól,hogy-hogy tudott beleszeretni...
2011. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%

Mi foghatta meg a pasit a lányban?

Talán nincsen hol laknia, nagy a lány családjának az ismeretségi tőkéje , a szülők beosztottja, nagy örökség ... van sok motiváló tényező :)))))

2011. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Tudod Andersen meghalt,mesék nincsenek! De ha már itt tartunk mi a szép,és mi a csúnya? Mindenkinek mást jelent,és mindenki máshol húzza meg a határokat,és ez nem csak erre a példára igaz,hanem minden olyanra,amit a két végletbe skatulyáznak be. Lehet,hogy van egy lány aki szerinted nem szép,viszont a fiúnál talán épp az a favorit.


25/N

2011. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan,hogy álompasi,ahogy tökéletes nő sincs.

Az álompasikról egy idő után kiderül,hogy mégse olyan tökéletesek,mint ahogy elsőre tűnik.

2011. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%
Ennek a fordítottja a jellemző, a csaj csapódik a csúnyább csávóhoz a zsíros buksza miatt.
2011. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van egy volt gimis osztálytársnőm, aki nőben szerintem rosszabb kategória, mint a férje férfiban. Csúnyának azért nem mondanám, inkább csak (bocsánat, nem szép dolog ilyet leírni) szürke egér, jelentéktelen. A férje viszont külsőre elég jóképű. De egyébként meg nem nagyon ismerem, nem tudom, milyen ember, hogy "álompasi"-e.


A lányt sem ismerem nagyon, megmondom őszintén, nem nagyon kedveltem, mások sem. Azt elismerem, tud kedves lenni, bárkivel el tud bájcsevegni, korához képest mindig is komoly volt, családcentrikus. Az is tény, hogy ő már 20 éves korában sokkal érettebb gondolkodású volt, mint mondjuk én 26 évesen.


Én úgy gondolom, talán ezek azok a tulajdonságok, amelyek vonzóvá tehették a barátja, későbbi férje számára. Az is tény, hogy a családja nem áll rosszul anyagilag, igaz, a férje is jól keres, szóval azért nem gondolnám, hogy nagyon belejátszottak az anyagiak.


(Elég nehéz elfogulatlanság nélkül írni, mert nem nagyon kedveltem gimiben ezt a lányt.)

2011. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
21%

a volt szeretőm felesége...csúnya feje van...igazi szürke egér.

mégis őt választotta a pasim ( már csak ex)

tudod sokat nyom a latba, hogy otthon kinyalja az a nő a pasi seggét,mindent alátesz.és a pasik kényelmesek. A szerelem helyett a posvadt állóvizet választják.gyáva mind.

örüljön magának,engem már nem érdekel.

2011. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
ez előbb fog előfordulni mint a szép lány-csúnya fiú felállás...
2011. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%
ja,és a pasi külsőre egy félisten!! Ezért is szerettem bele.De belül rohad. :S
2011. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!