Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom, hogy rossz...

Honnan tudhatom, hogy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenkivel összeveszek (ja, és nem én ordibálok, hanem a másik fél), és egy barátom sincsen. Mivel hogy párt keresek, fent vagyok randis oldalakon, sosem volt szerencsém. Vagy letiltanak miután annyit írtam, hogy ,,szia", vagy vissza sem írnak erre. Interneten próbálok olyan közösségbe beilleszkedni, ami érdekel, de mindenhol elutasítóak velem. Mivel hogy nem csak az internet létezik, ezért a való életben is úgymond ismerkedek/barátkozok. Na arról ne is beszéljünk... Kb le se szrnak, elfordulnak tőlem és ellenségesek velem. Miért ilyen ellenszenves velem mindenki? Rendes ember vagyok, volt, hogy kutyát mentettem, volt, hogy segítettem a másiknak, mindig mosolygok mindenkire, beszélgetést kezdeményezek, de semmi... Mi lehet az oka? 17L
2018. dec. 27. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy rossz ember vagy. A randis oldalakat viszont kerüld.

A való életben hogyan utasítanak el?

2018. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így: ,,nem vagyunk mi barátok." ,, Nem érdekelsz." Meg ha valakihez beszélek, elfordul tőlem szó szerint... Ha meg szólok érte, jön a hagyjá má duma.
2018. dec. 28. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
És kik ezek? Iskoládból emberek?
2018. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Suliba már nem járok emiatt. Nagyon sokat szekáltak, így hagytam is. Közösségbe járok az egyik rokonommal, olyan helyre, ahol vannak korombeliek (is).
2018. dec. 28. 00:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen közösség? Mivel szekáltak?

Akkor már egyáltalán nem tanulsz?

2018. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sportolni szoktam, oda eljárok. Magántanuló vagyok...
2018. dec. 28. 00:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem lehet, hogy túl érzékeny vagy?

Vagy csak rossz társaságot fogtál ki?

El nemtudom képzelni, hogy valaki egyből azt közli veled, hogy nem vagy a barátja, vagy nem érdekled.

Mit szoktál nekik mondani, hogy ezt mondják?

2018. dec. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmit, már nem érdekel.
2018. dec. 28. 01:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó. Lényeg, hogy nem vagy rossz ember.
2018. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!