Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha elegem van és...

Mit tegyek ha elegem van és undorodom magamtól?

Figyelt kérdés

22/L vagyok.

172 centi és 60 kiló.. Tudom hogy sokaknak ez nem sok de engem rettenetesen zavar az alakom, de nem tudok vele mit kezdeni. Fogyókúrához lusta vagyok, úgyis megeszem ami kell nekem sajnos. Mozogni is egy lusta disznó vagyok és a munkám miatt nincs is rá időm ott is egesznap csak ülök. Gondolkoztam már bulémián de nem tudok hányni csak ha reszeg vagyok és nem emlékszem semmire.. De akkor nagyon csak nem akarok inni meg az alkohol is + kalória..

Nagyon irigylem a vékony sovány lányokat, szomorú leszek ha meglátok egyet és magamra meg dühös amiért egy szar koca vagyok . Nagyon sokan mondják azt hogy szép vagyok de valójában nem érzem magam annak és ez is felidegesit.

Úgy erzem hogy én mint husisabb lány azt érdemlem hogy bántsák miatta a testem meg hogy ne kapjak enni stb.. hihetetlenül szánalmasnak érzem magam és nem tudok mit tenni.



2018. dec. 16. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a testsúlyod, a fejedben viszont baj van. Érdemes felkeresni egy szakembert.
2018. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom de én sovány akarom lenni, plusz a hasamon is van egy kis zsirreteg meg ha megtapintom a hátamat akkor azon is egy pici meg igy mindenhol es ez engem undorit. 19-20 evesen meg nem voltam 60 kilo az az idoszak kene nekem vissza.😓
2018. dec. 16. 13:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Akarok* ....
2018. dec. 16. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj ki Etiópiába, ott aztán garantált lesz a fogyás!!:)
2018. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces:D
2018. dec. 16. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Munka után járj el úszni. Felfrissít, egészséges, rákényszerít, hogy lerombold a hülye gátlásaidat.
2018. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki azt írta, hogy normális a testsúlyod. 176 cm-re a 60 kg nem sok.

Én is voltam "hasonló cipőben" tinédzserként, amikor egy fiú dagadtnak csúfolt, pedig arányos voltam mindenhol. Vadul diétázni kezdtem, amibe majdnem belehaltam. Ez döbbentett rá, hogy amit a srác mondott: nem igaz.

Később beszéltem vele erről, azt mondta, tetszettem neki, és ezzel akarta felhívni a figyelmemet. Mit mondjak? Sikerült. És nem, egyáltalán nem jöttünk össze. Aki mások előtt megaláz így, az később sem lesz másmilyen.


Nehogy azt hidd, hogy csont soványan jól éreznéd magad. Mivel a fejedben ez van, ha tükörbe néznél, akkor sem látnád magad megfelelő alakúnak. Csak mondom. Tehát tényleg a fejedben kellene - valóban - rendet tenni, akár szakember segítségével is.


Önértékelési, önbizalom hiányban szenvedsz. Hiába mondják mások, hogy szép vagy, ez nem tudod elfogadni.


Az úszás - mint alakformáló, és minden izmot átmozgató - valóban jó lenne, és legalább egy pszichológus.

2018. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mit picsogsz ne picsogjál
2018. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!