Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 éves kor? Ki van még így...

18 éves kor? Ki van még így ezzel?

Figyelt kérdés

Ki az aki most lesz 18 és nem ért el semmit, nincs senkije, és inkább hagyná az egész életet úgy ahogy van?

0-24 nem vagyok jól, én mondjuk meg se tartom a születésnapomat mert nincs értelme egyedül az egésznek, úgy is csak az elkeseredettség van 0-24.. Van aki még így érez és semmit nem is tud ellene tenni? Csak engem zavar hogy rohadtul nem 30 évesen akarok magam mellé valakit?



#magány #egyedüllét #depresszió #öngyilkosság #18év:( #elvesztegetett felesleges idő
2019. jan. 22. 03:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18 évesen még voltak nagy ambícióim. Aztán azt azt elkövető években kezdtem ráébredni hogy mekkora egy nagy rakás szar is az élet. :D
2019. jan. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én ezt már rég tudom, ezért van az hogy a mai születésnapomon egyedül leszek, és még mindíg nem szeret senki, lányokkal pedig soha nem is beszéltem :) Hát nem a legjobb születésnap(Ez is) ?
2019. jan. 23. 12:29
 13/16 anonim ***** válasza:

Szinte dettó ugyanez vagyok.


Habár, lehet csak azért van időm mostanában keseregni, mert nincs kb semmi dolgom...

Február 4.-étől regisztrációs hét, február 11.-én kezdődik az oktatás (egyetem).


Kb. dec második hete óta nem csinálok szinte semmit (jó, volt 2 vizsgám).

Olyan semmilyennek érzem magam. Egy üres lapnak... Tele van lehetőségekkel, de nagyon mégsem lehet vele mit kezdeni. Nem nagyon megy az ismerkedés, sőt annyira nincs is rá ingerem.


Inkább befelé forduló vagyok, de nem egy szociális fóbiás szürke egér. Simán csak szürke egér.


Na mindegy, nem rinyálok tovább itt, aki szeretne, beszélgethet velem privátban.


Ennyi voltam.


18F

2019. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én is 18 lettem, és hát én már fél éve-éve itthon ülök. mivel magántanuló voltam akkor is itthon ültem. 0 emberi kapcsolat, olyan lányokat meg nem találok akik nem lennének netribik, és még nem foglaltak (vagy voltak foglaltak)
2019. jan. 25. 19:38
 15/16 anonim ***** válasza:

Az miért baj, ha volt már párja egy személynek?


Vagy a "voltak foglaltak" mit takar?

2019. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Annyit jelent, volt már barátja. Tudom én vagyok túl régi módi meg minden, de nekem gusztusom se lenne olyan lánnyal lenni aki már volt valakivel, szeretett mást, lefeküdt mással, úgy hívott mást ahogy engem stb..

nyugodtan lehet szidni, ez van. Mindenkinek más a tökéletes. De igazából nem tűnik valami esélyesnek hogy találjak végre itt neten valakit aki olyan mint én, szóval szerintem a legjobb az lesz ha feladok mindent a francba és véget vetek ennek.. Semmi értelme az egésznek már.

2019. febr. 3. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!