Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen cikis helyzetek történt...

Milyen cikis helyzetek történtek veled? És ami fontos: hogy oldottad meg, vagy hogy másztál ki belőle?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A magyar irasbeli erettsegi kozepette megjott a menzeszem. Persze nem akkorra vartam, igy betet, tampon sehol. A szovegertes alatt kimentem a mosdoba, es ott lattam meg, hogy a harisnyam csupa ver, szerencsere szoknyaban voltam, a nadragon egybol atutott volna a folt a labam kozott.. teljesen bepanikoltam, hogy mi van ha verfoltot hagytam a szekemen..aztan mivel nem volt nalam betet, kertem a folyoson orkodo tanartol, aki szerencsere a "jobbik fajtabol" valo volt..aztan tovabbra is sik idegesen - igyekezve, hogy senki ne vegye eszre a dolgot - visszamentem es befejeztem az erettsegit.


Azota is ez a remalmom :)

2008. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron történt velem, hogy mentem át a zebrán, (elég forgalmas helyen) ahol volt egy kis lyuk, amibe a cipőm sarka beleragadt. Mivel simán kilépni nem tudtam belőle, kiléptem a cipőmből, leggugoltam, és kézzel próbáltam kirángatni. Közben a lámpa pirosra váltott, de a cipőm nem jött még ki. Az elöl lévő autósok jó fejek voltak, vártak, h kivegyem, a mögöttük lévők dudáltak rendesen. Mire nekem zöldre váltott a lámpa, egy erőteljes mozdulattal kihúztam, közben a földre ültem, és a cipőm sarka bent maradt. Gyorsan belebújtam, az autósoknak intettem,h köszi, és elhúztam nagyon gyorsan. :)
2008. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Tavaly történt tesiórán hogy akadálypályát kellett csinálnunk padokból, zsámolyokból, szőnyegből stb.. majd két zsámoly az oldalára állítottunk, majd a tetejére egy padot hogy majd át kell alatta bújni. barátnőm elkezdett limbózni így én is megpróbáltam és mivel elég feszes gatya volt rajtam és mikor a földre érkeztem terpesztett lábakkal a nadrág a fenekemnél teljesen szétszakadt. Bevörösödtem, 2-3 emberke (szerencsére mind a haverjaim voltak) látták és elkezdtek szakadni a röhögéstől majd én is. Fogtam a gatyámat, odamentem tanárnak, elmondtam neki a dolgokat, elkértem tőle az öltöző kulcsát hogy had menjen átöltözni, jó szívvel és némi mosollyal kiengedett és mivel rengetegen nem tesiztek akkor, még köztük is átkellett küzdeni magam, szerencsére mikor visszaértem megkérdeztem őket és azt mondták nem láttak semmit. Lány vagyok :)
2008. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nagyban ültem bioszon a suliba erre az egyik csaj felrikkant:-Itt egy fél pár koszos zokni!

Nah :dmindenki hatalmas röhögésben tört ki hogy mit kereshet egy koszos ráadásul félpár zokni a tanteremben.

Én be is ordítottam h ki az a lúzer aki itthagyta.Ésamikor megláttam a zoknit...

Rájöttem h BASSZUS ezaz én zoknim!Ráadásul a kedvencem!Hát az arcomra fagyott a mosoly.A kedvenc zoknim pedig a tanáriasztalra lett kirakva,megalázva.Későb a talált tárgyak osztályán kérdeztem meg h nem találtak-e egy félpár mosatlan zoknit:S

2008. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
97%
melóhelyen(gyárban)történt,hogy egyszerre menstruáltam és náthás voltam.a munkásmellény zsebe tele volt negróval és tamponnal.új sorra kerültem,és próbáltam a jófej emberekkel barátkozni.volt is egy nagy arc srác,egész nap röhögtünk.gondoltam megkínálom negróval,elkezdtem turkálni a zsebembe,és előkaptam egy tampont,a srác elé tartottam(jól láthatóan!!!!)és kérdeztem:...NEGRÓT??...összenéztünk a sráccal,és sírtunk a nevetésbe...MEGESKETTEM,HOGY SOHA NEM MONDHATJA EL SENKINEK!!!!!!onnantól kezdve,úgy hívott negró lady...de hozzáteszem egyik legjobb haverom lett.
2008. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huuuuh hát anno még voltam táborban és volt egy srác aki tetszett nekem,de én is neki :D Aztán olyan szívatás volt,hogy vezetéknév szerinte kellet egymás ölébe ülni és neki A betűvel kezdődött és utána én jöttem mert nem volt senki akinek más betűvel kezdődött volna a neve mint H val Hát belekellet az ölébe ülnöm egyszer csak éreztem,hogy "valami" öhm..és hát mivel már ültek az ölembe..jah.. próbáltam kicsit az ölében arréb menni..de ő visszahúzott..ránéztem aztán rámosolygott én meg vissza rá :D Aztán mikor vége volt a szívatásnak és mindenki felállt egymás ölélből akkor a srác engem hirtelen lesmárolt :D Aztán jártunk:D
2010. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszer barátnőmmel elmentünk Tescoba venni csokit.. és a pénztárnál én fizettem apróval. és amikkor odaadtam a pénztárosnak az aprót ő elejtette... én meg véletlenül kinyögtem h : balf*sz... pedig nem akartam de kicsúszott..és a barátnőmelkezdett nevetni amire azt hitte a nő h ő volt... és már szinte sírt a nevetéstől és mutogatott rám, hogy én voltam.. meg volt egy olyan is szintén péztárnál hogy megláttam h az előttem lévő hölgy tampont vett... én meg megjegyeztem hogy: jéé még tampon.. erre a nő megfordúlt..én meg úgy tettem mintah éppen nézelődtem volna és mintha odaaakartam volna adni a pénzt a barátnőmnek... de mindenki engem bámúlt én meg mintha mi sem történt volna.:D
2011. ápr. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!