Vélemény rólam?

Figyelt kérdés

Belsö:Sok baràtom nincs, mert nem talàlok olyan társaságot akikkel elvagyok. A legjobb barátaim a koleszból szobatársak. Érzékeny vagyok(de nem annyira) Szeretek verseket írni és dalokat. A gitár a mindenem de sok egyéb húros hangszeren is játszom. Életemben csak 1 kapcsolatom volt az is 2 hónapig tartott.Nem szeretek komolykodni de ha a helyzet ugy kívánja komoly is tudok lenni.

Külsö:165cm, 60-61kg átlagos test alkat, gesztenye barna haj, barna szem,szolárium barna bör.

18F



2019. febr. 15. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó énekhang is társul a gitár mellé, biztos leveszed a lányokat a lábukról egy kifejezetten nekik írt dallal. Már ha erre voltál kíváncsi, hogy hogyan csajozz.
2019. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolok, hogy én 160 cm 60 kilós lány vagyok, akkor te fiúnak nagyon alacsony, és soványka vagy.. A külsőd már nem is jön be.

A belső meg hézagos. Nincs semmi rossz tulajdonságod? Ilyen nem létezik.

2019. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szolárium barna bőr? Meleg vagy?
2019. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké
2019. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!