Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Egy másik oldalon is kiraktam ezt a kérdést mert nincsen válasz.

Hogy lehet az hogy az érzéseim hogyis mondjam. Alig vannak. És az is fura. A többieknek a félelem nekem öröm. Fájdalom az kellemes érzést vált ki ( attól függ hogy ki üt meg) és érzem egyes emberek jelenlétét. Igaz ez fura nagyon fura. Pl thai haverjaim beszéltek thaiul én meg a telefonom játszok és hirtelen egy kis ideig értem amit beszélnek thaiul.



2017. szept. 24. 00:43
1 2
 1/12 Ramone ***** válasza:
Persze persze persze
2017. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most mire mondod?
2017. szept. 24. 00:45
 3/12 anonim válasza:
100%
Azt gondolom,hogy vedd be a gyógyszered.
2017. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:
87%

jó a cucc amit szívsz!

..

2017. szept. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Minden gúny nélkül kérdezem, hogy szedsz valamit? Én eddig csak a füvet, speed-et, ecstasy-t, MDMA-t és a kokaint próbáltam, de egyiktől sem tapasztaltam még csak hasonlót sem. Furcsán hangzik, ha valaki teljesen józan állapotában ilyet érez/papasztal. Esetleg valamilyen kezdődő elmezavar is lehet. A barátaim nekem is mind más nemzetiségűek, de sosem értem miről dumálnak, amikor a saját nyelvükön beszélnek. 1x volt olyan, hogy 1-2 szót sikerült elkapnom a beszélgetésből, olyat amit gyakran használnak, vagy hasonló a magyar megfelelőjéhez, és akkor tudtam hogy mi is a témájuk, de akkor sem értettem konkrétan. Nem valami ilyen történt? Az, meg hogy a fájdalom kelleme érzést vált ki, lehet valamilyen mazochista hajlam. Elég csak elmerülni a BDSM világában, és rengeteg hasonló embert láthatsz.
2017. szept. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Feltételezve, hogy igazat mondasz .... mért a heteroszexualitás témába raktad? :D Csak a heteroszexuális thai ismerőseidnek a beszélgetéseit érted? a homoszexuálisokét már nem?
2017. szept. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Hitgyüli?
2017. szept. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is adjál már abból amit szívtál😂😂
2017. szept. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az állatok nyelvèn beszèlő juhász
2017. szept. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem drogozok. Nem szívok semmit.

A mazohizmust azt eddig is tudtam. Hogy élvezetes a verekedés. Akkor is ha nyerek meg akkor is ha nem. De én ezt nem viccből írtam ki. Szerintem igenis fura ha időszakosan megváltozik a gondolkodásmód. Ha egy perc alatt kiveszik minden érzelem belőled. Nem lehet ezt átadni. De az a fura hogy megerősítette az a 2 thai haverom hogy jól értettem a kérdését. Nem tudom hogy miért van de vége lehetne. Meg hogy olyan dolgokra emlékszem ahol nem voltam jelen... Fura...

2017. szept. 25. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!