Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják szép vagyok, jó a...

Azt mondják szép vagyok, jó a stílusom és kedves is vagyok. Mégsem érzem, h annyira hú de bejönnék a pasiknak pl az utcán (bőv lent) miért?

Figyelt kérdés
Nem azt vérom h állandóan füttyögjenek utánam, de jól esne, ha a metrón pl kicsit megnéznének, vagy ha néhány pasi bepróbálkozna(nem a metrón..) jó vannak ilyenek néha, és lehet h tökre nagyképűen hangzik, de azt érzem h nálam sokkal rondább csajokért vannak oda sokan. Talán baj van az önbizalmammal és csak nem veszem észre, de azért nem vagyok egy 0 kisugárzású nyuszi..úgy érzem ez önteltül hangzik, de már jóideje gondolkozom rajta h mitől lehet ez
2010. júl. 1. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy sok embernek tetszel, de lehet, hogy az átlag rétegnek, akikkel minden nap találkozol, nem te jössz be, hanem a macák. Remélem, hogy te nem vagy olyan, mert akkor értelmetlen a kérdésed :)
2010. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
adj egy képet és meglátjuk, hogy csúnya vagy-e vagy vmi...
2010. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
most nem az érdekel h csúnya vagyok-e vagy sem az itteni emebrek szerint, hanem pont az, amit az első válaszoló írt. H hiába van 3 nyelvvizsgám 18 éves létemre, hiába értek a gyerekekhez, hiába gondolkodom értelmesen(szerintem..), vannak értékeim, a pasik a kimázolt, természetellenes nőket bámulják meg, inkább azokkal keresnek kapcsolatot, én meg egyedül vagyok. Ezt nem értem
2010. júl. 1. 17:49
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem.Én is olyan vagyok,mint te.

Mármint adok magamra, persze bizonyos határokon belül értelmes is vagyok legalábbis mások is mondták de most nem nagyképűségből mondom. De eddig sose volt olyan,hogy próbálkoztak volna nálam.Azt viszont lehet én nem nézem,hogy ki bámul meg.Vagy egyszerűen nem veszem észre,mert jól csinálják.

Tudod,manapság az olyan lányok,mint te kihaló félben vannak.ÉS a normális,rendes pasik is pont emiatt a plázapics@'s csajok miatt.:/

2010. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még egy normális párkapcsolatom se.

Pedig nem hanyagolom el magam,csúnya se vagyok,lehet velem beszélgetni alapjában véve egy értelmes lány vagyok de most minden egoizmus n élkül mondom ezt...

Már kezdek arról lemondani,hogy megtalálom valaha e az igaz szerelmet:D Ugyanis a legtöbb pasinak a plázacica kinézetű csajok jönnek be.Aztán meg csodálkozunk ,hogy a legtöbben önbizalomhiányban szenvednek,mert a média ezt sugallja,hogy mekkora feneked meg melled legyen meg felfújt szád...-.-"

Egyébként biztos,hogy téged is megnéznek csak valamikor nem veszed észre.

Annyit mondok,régebben 1000x-szer jobb volt,mint most.Minden téren.

18L

2010. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
A csajok meg a kigyúrt, vasalt hajú szépfiúkat szeretik. Most mit lehet tenni? :D
2010. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsó:na most nekem egyáltalán nem jönnek be az ilyen vasalt hajú selyemfiúk-.-

csak a divat pózereknek jön be az ilyen pasi legalábbis a legtöbbnek igen...

2010. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor az emberek nem mernek kezdeményezni a már majdnem tökéletesnek tűnő emberek iránt

Ilyenkor neked kell bátoritanod őket, különösen hogyha fiúk

2010. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de h kell bátorítani egy fiút anélkül, h nyomuljak? Én igazából azt szeretném h küzdjenek értem, h "vadásszanak rám" nem pedig h én kezdeményezzek. Jelzéseket adni persze lehet de hogyan? Úgy, h még érezze h küzdenie is kell..
2010. júl. 1. 22:17
 10/15 anonim ***** válasza:

"küzdjenek értem" "vadásszanak rám"

Hahaha, az ilyen lányokkal az a baj, hogy a végtelenségig kiváratják az embert és nem is érik meg a belefeccölt időt. Ráadásul hajlamosak több vasat a tartani a tűzben. Ha lekoptatják őket, akkor meg elkezdenek valamiért ragaszkodni az emberhez.

2010. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!