Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják szép vagyok, jó a...

Azt mondják szép vagyok, jó a stílusom és kedves is vagyok. Mégsem érzem, h annyira hú de bejönnék a pasiknak pl az utcán (bőv lent) miért?

Figyelt kérdés
Nem azt vérom h állandóan füttyögjenek utánam, de jól esne, ha a metrón pl kicsit megnéznének, vagy ha néhány pasi bepróbálkozna(nem a metrón..) jó vannak ilyenek néha, és lehet h tökre nagyképűen hangzik, de azt érzem h nálam sokkal rondább csajokért vannak oda sokan. Talán baj van az önbizalmammal és csak nem veszem észre, de azért nem vagyok egy 0 kisugárzású nyuszi..úgy érzem ez önteltül hangzik, de már jóideje gondolkozom rajta h mitől lehet ez
2010. júl. 1. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne keseredj el egy percig sem

Egy olyan lánynak aki több terültene érvényesül és aki még külsőleg is vonzó, annak az elején nincs könnyű dolga sem a fiúkkal, sem a lányokkal. Mert a lányok irigyek , a fiúk pedig frusztráltak.Ilyen a világ. DE nem ők a hibások


Valójában ilyen esetben nincs hibás. Az egész arról szól, hogy nyilván ha valakinek sokmindene van, akár anyagilag, akár külsőleg, akár értelmi szinten, az akaratlanul is kiharcolja az emberek irigységét. A fiúknak viszont könnyebb dolguk van, mert bár a fiúk is lehetnek irigyek, az illető srác barátai sosem lesznek irigyek rá és ugyebár csajok szempontjából sincs gond, mert úgyis a srác a vadász és akkor úgyis ő kezdeményez, a csajok meg különben is falják a helyes, inteligens, jóképű és lehetőleg még fényes jövőképpel rendelkező fickókat


Lányoknál már más a helyzet : a lányok hiába barátnők, nagyon könnyen irigykednek egymásra és ezt nem is tudják sokáig véka alá rejteni. Viszont lányoknál nem csak ez a gond van. Mivel általában a srácok a vadászok, ezért ők is megszimatolják a nehéz prédát. A nehéz prédával meg úgy vannak a férfiak, akár a vadászok is az igazi prédákkal : kockázatosnak találják, veszélyesnek és bár mindegyikük megakarja szerezni, nagyon kevesen merik megtenni, aztán később persze mindegyik azt vallja, hogy dehogy fáj neki a foga ilyesmire


Hát igen, ezért olyan nehéz ilyen szempontból a lányoknak. Ezért mondtam már egyszer és elmondom mégegyszer : nem kell átvedd a vadász szerepet, csak egy kis jeladás a lényeg : mosolyogj, nézz szenvedélyesen, amikor beszélgettek viselkedj minnél feloldottabban és ne tegyél megalázó megjegyzéseket. Még poénból sem, mert egy átlagos lány szájából a poén poén marad, de egy kivételes lány szájából már megalázó megjegyzésként tűnhet. Tehát ne próbáld heccelni még viccből sem.

2010. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
talán félre értettél. Nem a végtelenségig elérhető díva akarok lenni, de nem leszek sose olyan aki csak úgy odadobja magát és nem fogok rányomulni egy pasira sem..
2010. júl. 1. 22:54
 13/15 A kérdező kommentje:
az utolsó hozzászólónak üzenem, h köszönöm, azt hiszem igazad van, és sokat segítettél. :)
2010. júl. 1. 22:56
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

én nagyjából úgy vagyok mint te kérdező, csak fiúban , de én már túljutottam azon a ponton , ahol vagy és rájöttem , hogy talán jobb is nekem b.nő nélkül. full szabadságot élvezek így legalább. nem kell szülinapra , névnapra , Valentin napra, karácsonyra , évfordulóra , nőnapra ajándékot vennem. ezzel megspórolok csomó pénzt. meg egy csomó időm marad magamra is.

hát muszáj keresni minden helyzetben a +pozitívumot . bár azért néha jó lenne ellenni valakivel

22/f

2010. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt már barátod? Az vigasztaljon, hogy könnyebb dolgod van, mert lány vagy, és elég, ha jól nézel ki, valaki előbb-utóbb megszólít.
2010. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!