Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha màr nincs...

Mit csináljak ha màr nincs életem?

Figyelt kérdés

Szóval kezdenem ott hogy 17 éves lány vagyok és Pesten élek .Egész életem egy küzdelem volt.Màr àltalànos iskolàban is basztatott, senki nem fogadott el . Egy barátnőt találtam csak magam mellé . Most már gimibe járok .Itt sem találom a helyem . Egyszerűen nem bízok màr senkiben. Senki nem beszélget itt velem ! Egyedül vagyok ! Csak a csalàdommal van kontaktom !

Jah és kapcsolatom se lehet soha a külsőm miatt ! Nem merek egy képet kitenni magamra a közösségi oldalra a sok bantas miatt amit kaptam, és mai napig kapok is !



#élet #egyedüllét baràt szépség
2019. febr. 24. 22:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Már àltalànos iskolàban is basztatott * mindenki*
2019. febr. 24. 22:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tenni a változásért. Nekem sem volt sok barátom suliban és nem voltam túl népszerű sem. Meg nem vagyok egy Brad Pitt alkat sem. Mégis, ha a suliban valaki csesztetett a tízszeresét adtam vissza. A munkában sem voltam soha hajlandó más részét végezni. Azt a kevés barátot megtartottam a suliból. Ha továbbtanulsz próbálj meg nyitottabb lenni. Ha melózni mész, akkor meg kénytelen leszel az lenni. Fiatal vagy, előtted az élet. Engedd el a rosszat, próbálj meg nyitni a világra.
2019. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis milyen a külsőd? Mindenen lehet változtatni csak akarni kell, hacsak nem valami genetikai hibád vagy fogyatékossággal küzdöl.

Komolyan a világ nagyrésze önsajnáltatásban szenved, de ha kell valamit tennie az már neki túl nagy fáradtság.

2019. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ismerek olyan csajt aki bűnronda, de dolgozik és jókedvű bár párja nincs.


küldesz képet, én nem hiszem, hogy ez lenne a gond.

2019. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!