Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Külföldön élek, de nincs...

Külföldön élek, de nincs életem a munka és a barátok hiánya miatt. Jövőre tervezem a hazaköltözést. Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyok Angliában, jövő nyáron szeretnék hazaköltözni. Addigra elég pénzt össze tudok szedni.

A lényeg, hogy nincs parkapcsolatom, ami elviselhetetlen, és mivel lassan benne leszek a korban így lépnem kéne, de itt nem lehet.

Ti is ezt tennétek a helyemben?


2016. nov. 10. 16:48
 1/8 A kérdező kommentje:
29 F
2016. nov. 10. 16:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 29 evesen ennyire eletkeptelen vagy, hogy ismerosoket, baratokat szerezz, szerinted itthon mitol lesz jobb?
2016. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan csoport a facebookon,ahol Angliában dolgozó magyarok a csoporttagok? Magyarországi lány ismerős, aki kimenne dolgozni

,

Itthon nem volt semmilyen barátnőd?

2016. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Attól lesz jobb hogy legalább ugyanazt a nyelvet beszéljük. És legalább nem néznek le mert kelet-európai vagyok.

Nem találtam a közelemben ilyen fb csoportot, és ha lenne olyan lány aki kijönne, nem akarnék hazamenni.

2016. nov. 10. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Én Edinburghban vagyok és itt Dunát lehetne rekeszteni a magyarokkal, nemhogy ha az egész kelet-európai lakosságot nézzük. Nem tudom, melyik városban vagy, de pl. Londonban is rengeteg a magyar...és van is fb csoportjuk, több is. az egyetemi magyar societyk általában szívesen látnak nem diákokat is (legalábbis itt mindenképp).

Egy magyar ismerősömnek meg pl. angol a felesége, szerintem rohadtul nem ennyire xenofóbok a fiatal lányok. És amúgy is, nem muszáj angolnak lennie. Az 'international' emberek nagy többségben jobb fejek, mint az angolok...

Ha minden kötél szakad, ott a Tinder. Itteni magyar haverom ott talált magának magyar csajt, évek óta együtt vannak és már az esküvőt tervezik.

Szóval szerintem próbálj meg jobban ráállni erre a témára, mielőtt hazamész a 100 ezres minimálbér országába... Főleg, h ki tudja, visszaengednek-e, ha pont most lépsz le évekre.

2016. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mi az a tinder?
2016. nov. 12. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
wow. hát nemtom melyik bolygón élsz :D A világ leghíresebb társkereső alkalmazása... am ott a legtöbben egyéjszakás kalandot keresnek. De inkább gyűjtőnévként használtam itt; hogy ha nincs jobb ötleted, próbálkozhatsz valamilyen társkeresővel.
2016. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocs, engem kevésbé érdekelnek a technikai fejlődés eme vívmányai.

De utánanézek.

2016. nov. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!