Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon keserves az életem,...

Nagyon keserves az életem, nincs önbizalmam, depresszios vagyok, a lanyokkat megsem merem közeliteni. Ti mit csinlnatok?

Figyelt kérdés
Barátaim sincsennek,félek a jövőtöl,nem tudom mit kezdjek az eletemmel,öngyilkossgon gondolkozok mindennap

2016. ápr. 8. 23:51
 1/4 szántóvető ***** válasza:
én kezdésként meg kéne közelítened a lányokat(-20 centire,)talán az önbizalmad is helyre billenne ezáltal.
2016. ápr. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresnék egy jó hobbit!:) De ha az öngyilkosságon agyalsz, nem ártana dokihoz fordulnod...
2016. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
közelíts meg fiúkat
2016. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szociális szorongásod van és nem tudsz kapcsolatokat kialakítani.

Az egyetlen módja hogy megszabadulj ettől hogy bedobod magad a mélyvízbe, direkt keress olyan helyzeteket ahol kellemetlenül érzed magad.

Egy idő után rájössz hogy másoknak sincs több önbizalmuk mint neked de tudnak találni olyan dolgot amiben jobbak mint az átlag és ettől megnő az egójuk és az önbizalmuk.

2016. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!