Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unalmas vagyok. Hogyan változt...

Unalmas vagyok. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Imádok olvasni egyik szenvedélyem. A napom nagy részében olvasok. Az öltözködésem is elég konzervatív. Nagyon ritkán vagyok ideges és mérges. Nagyon nyugodt vagyok. Nem voltam soha lázadó. Nagyon csendes és visszahúzódó vagyok.
2019. febr. 28. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy unalmas. Normális vagy. A többieknek - a feltűnési viszketegségben szenvedőknek - kell ilyenné változni.
2019. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több elfoglaltság után kéne nézni, hátha megjön hozzá a kedved és, akkor lenne rálátásod is bizonyos dolgokról, könyvet bújni amellett is tudsz, ha mondjuk gitározni tanulsz, később még hasznos is lehet! Antiszocilás vagy, emiatt nem muszáj egész nap a négy fal közt lenni, mozdulj ki egy kicsit a szabadba, az fel szabadít egy kicsit és segít gondolkozni is!
2019. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Antiszociális? Talán inkább aszociális, a társaságot kerülő. Bár az tény, hogy a két fogalmat keverik a netes szótárak is (magyarul).
2019. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj valami izgalmasat ;)
2019. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mit értesz az alatt, hogy unalmas? Ha nem érzed jól magad úgy ahogy vagy lazíts egy cseppet, öltözködj színesebben. Csajozz, ha pasi vagy pasizz, ha csaj vagy.

Nem félj megszólítani másokat, hidd el nekem rajtad kívül senki sem figyel rád jobban. :)

2019. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!