Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim mert...

Nincsenek barátaim mert unalmas vagyok. Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Van párom,akivel nagyon jol megvagyunk,de van néha neki is olyan pillanata,amikor már unatkozik velem és akkor elmegy lefoglalja magát. Viszont idáig nekem vagy hülye barátaim voltak,akik ittak és agyuk se volt,a végén meg már lecseréltek egy másik izgalmasabb barátnőre, vagy olyanok voltak,akik szimplán csak meguntak és szivesebben maradtak egyedül mintsem hogy velem maradjanak tovább. Én egy átlagos lány vagyok,aki nem bulizik ész nélkül,megvannak a hobbiaim,van rendes munkám,de ott is inkább egyedül vagyok mert nem szivesen beszélgetnek velem,nem vagyok se depis se olyan aki folyamatosan magáról beszél,velem szerintem bármiről lehetne beszélgetni,nyitott vagyok,talán kicsit komolyabban veszem a munkát,de szerintem teljesen átlagos vagyok. A családom meg pont hogy olyannak tart,akivel a legtöbbet lehet nevet nevetni és ha bárki nevetgélni vagy hülyéskedni akar,az hozzám jön,viszont nem tudom,nem értem.Talán túl átlagos vagyok?

2014. máj. 16. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
en is hasonlo vagyok, csak parom sincs es magamat is unom neha. Egyszerre jo erzes is egyedul lenni, maskor viszont jo lenne masokkal beszelni...de olyankor ugy erzem, hogy kotelessegem nekem oket szorakoztatni, mert kulonben megunnak :/ hosszutavon meg elfogy a,temam sajnos.. nem tudom ez mennyire normalis dolog, de nekunk ez jutott, nem lehet mindenki a tarsasag kozpontja
2014. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
53%
látod, próbálj nem vagány lenni, ezt nem sértésnek szántam!
2014. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Mit szóljon az, akinek se barátja, sem munkája nincs ?!!
2014. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
ne változz meg senki kedvéért se, csak h. másnak megfelelj!:) a barátaid magadért fognak szeretni:)) légy önmagad.
2014. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Akit a barátodnak hiszel azal légy jószívű!
2014. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És légy azal barátságos!
2014. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De ha ez nem jön össze akkor se keseredj el!
2014. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És legyél példamutató!
2014. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És a helyesírásra is ügyelj!
2014. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!