Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezek szerint apakomplexusom van?

Ezek szerint apakomplexusom van?

Figyelt kérdés
Az idősebb férfiakat találom vonzónak, róluk fantáziálok. Most éppen nagy szerelmem Sam Rockwell aki 50 éves, illetve Fatih Akin aki 45. Én gimnazista vagyok. Tehat a korkülönnség az jó 30-35 év. Apum velünk él, semmi különös nincs a kapcsolatunkban, megvagyunk,olyan sokat nem beszélünk, meg ő nem is az a nagyon férfias apa típus aki megvédi a lányát stb. amerikai filmből vett klisé. De én nem hinném, hogy emiatt kialakulhatna apakomplexus. Szóval akkor miért van mégis ez?

2019. márc. 13. 20:18
 1/7 anonim válasza:
Csak úgy, nekem például az érettebb nők jönnek be
2019. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Apa komplexusod akkor van, ha tényleg egy idős pasit akarsz magad mellé. Azt akarod, hogy ő hozzon neked virágot, vele bújj ágyba, vele filmezz és neki akarsz teljesen megnyílni.

Az önmagában még nem az, ha beindulsz néhány karaktertől, akiről mocskos gondolataid vannak, mert ez inkább érzelmi eredetű.

2019. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy apakomplexusos.

Nekem is a nálam idősebb férfiak jönnek be jobban, de csak azért mert ők már tapasztaltabbak, udvariasak, és nem szűk látókörűek. Bármiről ellehet velük beszélgetni, és persze humorosak is.

Ebből még nem hinném h apakomplexusos lennék.


22L

2019. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De közhely már ez az apakomplexus! Akkor a fiatal fiúk, akik az idősebb nőkre buknak, nekik anyakomlexusuk van?!
2019. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abból, hogy pár idősebb sztár tetszik, nem vonnám le a következtetést, hogy apakomplexusod van. Ugye őket nem a valóságban látod, hanem képeken, ami retusálva van, odafigyelnek a megvilágításra; megnéztem ezt a kettőt (nem ismertem őket), hát ne gondold, hogy az átlag 45-50 éves is így néz ki, sőt, élőben ők se ilyenek. Ez a Rockwell kb. 35-nek néz ki a képein, a másik kicsit idősebbnek ugyan, de 45-nek azért nem.
2019. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Hát nem véletlen hívják őket milfnek...
2019. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Sztem meg minden kifejezés, amit azért találtak ki, mert olyan érzelmi kapcsolatokra, vonzódásokra lehet ráhúzni, amik nem a tömeget követik és nem átlagosak, azok nagy f...szságok az én szememben.

Igy az apakomplexus, kapuzárási pánik, stb stb.

Ezt a hülye definiciógyárosok találmányai, akik ebből élnek.

2019. márc. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!