Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha jól nézek ki mások szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól nézek ki mások szerint akkor miért nem kezdeményez egy lány sem?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják hogyha egy fiú jól néz ki akkor a lányok kezdeményeznek.

Velem az a helyzet, hogy régebben zavart a testalkatom, nagyon vékony voltam, sokat kondiztam és most viszonylag normális testalkatom lett, és a lányok szerint az arcom is helyes. De még sincs senkim. Az oka az hogy túl visszahúzódó vagyok. Hiába változott meg a testem a személyiségem nem lett jobb. Tehát nem értem azokat akik azt mondják hogy akik jól néznek ki náluk a lányok kezdeményeznek.


Nagyon szar helyzetben vagyok ugye?:(

Azok a lányok akikkel kicsit közelebb kerültem, nem kellett sokat küzdenem hogy szexeljenek velem, de mivel visszahúzódó vagyok hamar dobtak:(


2019. febr. 27. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem a lány dolga, hogy kezdeményzzen.

2. Szerintem neked arra kellene összpontosítani, hogy meg is tud tartani őket. Mert igy, hogy lelépnek szerintem elég huzos.

Inkább a visszafogottabb lányoknál kéne probálkozni.

2019. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit vársz amúgy? Bekopogtat valami dögös csaj, hogy csak téged akar? Nem szeretik a nők az olyan pasit, aki semmit nem tesz értük. A személyiségedet kellene megváltoztatni.
2019. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kik azol a mások :D ufok ?
2019. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kinézet, a külsőség nem minden!

Ahogy mondod, "a személyiséged nem lett jobb"! Na ezen a téren kell sokat fejlődnöd!

2019. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te kezdeményezel nem a lány. Még valami a végére: te kezdeményezel és nem a lány. Ezt vésd az eszedbe.
2019. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy nőt jobban megtudsz fogni a személyiségeddel, mint a külsőddel.Nem azt mondom, hogy a külső nem fontos és legyél igénytelen.De korán sem annyira fontos a tapasztalatok szerint mint a belső.Mindig a férfi kezdeményez, mert egy férfi dolga ez.Lehetsz te bármilyen jóképű fiúcska, ha nincsenek férfi tulajdonságaid, semmit nem ér az egész :D
2019. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert egy szerencsétlen vagy.
2019. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan csajok akik a pasikra másznak, kezdeményeznek, és nem hagyják h a pasi cserkéssze be a csajt.


De a legtöbb nő (közülük én is) jobban szeretjük azt ha a pasi kezdeményez először. Mert ezeken a pasikon látszik h tele vannak önbizalommal, és nem félnek az esetleges elutasítástól.


Javaslom h kezdj el szépen te is kezdeményezni a csajoknál, és ne várd h ők menjenek oda hozzád.


L

2019. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:

Mert nem nézel ki jól eléggé. Van az a szint ahol kezdeményeznek

,te ezt nem utod meg.


De a nagyobb baj, hogy az, lúzer vagy ahhoz is, hogy elkezdj te kezdeményezni. Azt szoktak mondani, ha szép nem vagy akkor legalább hülye ne legyel.

2019. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy sem nem a külső számít. Erre nekem is 27évesen kellett rájöjjek amikor megismertem egy 60kilós 175cm magas csodaszép lányt akit nem taszított a külsőm. Pedig 120kg vagyok őszülök kopaszodok...pénzem sincsen sok.

Legyél határozott, férfias! Imádják,ha irányítod őket.

2019. febr. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!