Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kerültetek már olyan helyzetbe...

Kerültetek már olyan helyzetbe, hogy elkéstetek egy telefonhívással?

Figyelt kérdés
Együtt feküdtem a kórházban másfél hónapja egy 79 éves nénivel, aki féllábbal csípőprotézis-műtétre várt. Legyengült egészségi állapotára tekintettel nem vállalták a műtétet, csak egy későbbi időpontban,ha felerősítették egy másik kórházban. A tündéri, értelmes néni elkönyvelte, hogy lemondtak róla. Alig tudtunk lelket verni belé. Őt elvitték egy másik kórházba, én sikeres műtét után hazakerültem. Egyszer beszéltem vele telefonon, egészen jól volt, mondtam, majd még hívom. Nagyon sokat gondoltam rá, de nem telefonáltam. Ma reggel volt egy olyan érzésem, hogy tárcsáznom kell. Elkéstem!!! Szerdán reggel meghalt:(( Olyan lelkiismeret furdalásom van, mert telefonálhattam volna, de nem tettem.
2010. júl. 3. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod,hiszen te eddig is gondoltál rá,felhívtad,törődtél vele valamilyen szinten.Az,hogy meghalt és te nem telefonáltál korábban,nem zárja ki az előzőekben leírtakat,hogy rendes voltál,törődtél,és csak annyit tehetsz hogy gondolsz rá,hogy fent igenis jólvan és szeret téged.:)
2010. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 3. 16:22
 3/6 Funktasztikus ***** válasza:
sajnálom de nem a te hibád:( az élet kegyetlen:(
2010. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Funktasztikus ***** válasza:
képzeld én meg nem mentem ki mamámhoz amikor apukámék kimentek és képzeld már nem is tudok mert meghalt:( szval részben velem is az van ami veled:S csak nekem nem egy telefon hiváson mulott:S R.I.P mama:'(
2010. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi. Még találkozol vele úgyis :) (ha hiszel az ilyenekben)
2010. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Funktasztikus ***** válasza:
jaja:D
2010. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!