Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék úgy gondolkozni...

Hogyan tudnék úgy gondolkozni mint a korombeliek?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy úgy kb egy éve nagyon fel akartam nőni. És az van hogy mintha tényleg érettebb lennék, persze nem annyira mint egy felnőtt(nem érdekel a politika), de szellemileg teljesen meg változtam. Mármint túlságosan is. Szóval egyáltalán nem köt le az amiről az osztálytársaim belélgetnek de az amiről a több évvel idősebbek beszélgetnek na az már igen. És valahogy rájöttem hogy sokkal jobb volt 'gyereknek' lenni, mert így most csak ülök a többiekkel és mosolyogva nézem ahogy ők jól érzik magukat. De az van hogy én is jól akarom érezni magam, ki akarom élvezni még ezt a pár évet amíg tini vagyok mert ha most nem teszem akkor később valahogy meg fogom bánni.

Szóval hogy állítsam át az agyam hogy a többiekkel együtt tudjak hülyéskedni?


2019. márc. 14. 19:39
 1/2 csatrad ***** válasza:
ne gondolkozz
2019. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan őrült hülye srácnak lenned mint a többiek. Én is komolyabb vagyok bár lehet velem hülyülni, csak nekem nincs kivel..
2019. márc. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!