Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne sírjak...

Mit csináljak, hogy ne sírjak mindenen?

Figyelt kérdés
Mindig mikor veszekszem anyuval, vagy kiröhögnek vagy igazából akármi miatt, de egyfolytában sírok! Többször is mondták, hogy ne sírjak már minden hülyeségen. De nem tudom meggátolni. Mit tehetnék? Hogyan erősítsem meg magam lelkiekben?
2019. márc. 15. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Ne vegyél mindent annyira magadra!
2019. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pedig aranyos, főleg ha lány vagy :D Igaz nem volt még barátnőm, de szerintem aranyos lehet egy lányba, meg lehet vigasztalni utána meg minden, szóval nem rossz tulajdonság :)
2019. márc. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondjaim voltak; felnőtt koromra is megmaradtak. Volt, hogy a főnök leszidott és kimentem a mosdóba sírni :D


Nekem akkor múlt el ez, amikor elkezdtem az írással foglalkozni komolyabban. Emellett van egy Youtuber, egy nagyon pozitív kisugárzású valaki, akinek a videóit nézve elsajátítottam a mindig nevetős, ritkán sírós személyiség kialakítását.


Illetve mindig tisztáztam magamban, hogy ezzel nem teszek jót magamnak illetve minek fecséreljem újabb pityergésre az időt?


Nem ment egyik napról a másikra a pozitív változás, de jó eredménye lett és tartósan megmaradt. :)

2019. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Ennyi. Gondolkodj mindig úgy, hogy tr semmi rosszat nem tettél.
2019. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!