Mi bajom lehet velem?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, de kamaszként cselekszek. Kiskorom óta vannak furcsaságok bennem, mint például rengeteg olyan hülyeséget csinálok, hogy az emberek fogyósnak tekintenek rám. Sose rosszindulatból csináltam a hülyeségeket másokon vagy máshogyan, csak számomra ez stresszlevezető, egy miniszórakozás. Ötös tanuló voltam 12-ig, érettségim is jó lett és most a BME Mechatronikai mérnökire járok. Barátokat nem tustam szerezni, félek ott emberek felé nyílni, nem merek beszélni senkihez.. De általánosban és gimiben ott sok hülyeséget csináltam akár ők hülyültek, akár vicces kedvemben és emberek folyton lecsesznek, lenéznek, labilisnak tekintenek rám, nem bíznak bennem.. Elmúlt hónapokban ezek felnagyultak és rengeteg barátomat vesztettem el (sok barátból már egyse maradt), 6 hónapos kapcsolatomnak is vége lett.. Legtöbb esetben azért barátkoztak velem, mert látták a jófej énemet is, amit szeretik, de sajnos tudatalatti állapotban hülyeségeket csinálok amin később bánom hogy megtettem. Legutóbbi talinál olyan hülyeséget csináltam az egyik ünnepségen, amiért végleg betelítettem a poharat, ami csak vicc volt az egész. Szerintem nem tudom a határokat, és fokozom tovább csak hogt vicces legyen.. Szüleim se kedvelnek engem, kiskorom óta sokan nem kedveltek, egy ismeretlen arc is kerülne engem, egyből elkönyvelik.. Mit tehetek, pszichológus vagy mi?

2019. márc. 22. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szentséges ég! Így ír valaki, aki ötös volt 12.-ig?
2019. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!