Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is volt már ilyen? Mi...

Veletek is volt már ilyen? Mi lehet ennek az oka? Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Ma ismét olyan napom van, hogy valamire, ami egyébként normál esetben megy, mint a karikacsapás, egyszerűen képtelen vagyok. Meg lehetne kínozni, és akkor sem menne.


Egy erőltetett példa:

mondjuk, hogy professzionális öltözkődő vagyok. Hobbim, szenvedélyem az öltözködés, tehetségem is van hozzá, megy is. Aztán egy nap felkelek, és már a zoknifelvételnél elakadok. Mert először rossz lábra húzom fel, aztán kiderül, hogy különbözőek a zoknik, majd a nagynehezen kikeresett jó párt kifordítva veszem fel, és így tovább. Az egyszer biztos, hogy vért izzadhatok, de aznap már nem fogok rendesen zoknit húzni, bárhogy is próbálkozom. Aztán alszok rá egyet, és másnap megint megy csodásan.


A zoknival azt próbáltam érzékeltetni, hogy számomra mennyire egyszerű, könnyen menő dolgok nem szoktak ilyenkor menni (hobbikról, tanulmányokról van szó). Mintha egy futni imádó ember minden nap könnyedén lefutna 10 km-t, de vannak olyan random napok mikor 100 m után kidől.



Egyszerűen nem értem, és nagyon frusztráló; főleg mikor nem hiszik el az engem (és képességeim) ismerő emberek, hogy ilyenkor nem játsszom meg magam. Pedig nem; amikor ebben az állapotban vagyok, nincs az a szintű koncentrálás amivel mennének a dolgok.


Lelki hátteret nem találok sosem.. Sőt, igazából mikor magam alatt vagyok, akkor teljesítek a legjobban. A fáradtsággal sincs összefüggésben (ma pl nagyon friss vagyok).


Valakivel volt már hasonló? Találtatok rá már megoldást?

Van, amikor nagyon rosszkor jönnek ezek a napok..



2019. márc. 22. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon gyermekes vagy 😛

El tudod Te képzelni másnak,milyen sulyos gondjai vannak!!!Neked pedig az,hogy elcsereled a zoknikat😩

2019. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uh, drága, majd akkor gyere vissza erre az oldalra, mikor már egy kis észt és plusz pár évet összekapartál magadnak valahonnan :D Mindkettőből elég komoly nálad a hiány ahhoz, hogy errefelé járkálj.
2019. márc. 23. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ufff ezt nagyon megmondottad! 😄😄
2019. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De meg ám:)

Kár, hogy valószínűleg nem tudtad értelmezni.

Ahogy ugyebár a kérdést sem :D Na mindegy, pár év távlatából remélhetőleg rá fogsz jönni, hogy gáz, amit jelenleg csinálsz.

De ne aggódj, kisgyerekeknek ez elnézhező:)

2019. márc. 24. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!