Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Életközépi válság? Saját...

Életközépi válság? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek hogy zajlott? Nekem bánkódás a múltbéli rossz döntéseken, munkahelyi válság, munkanélküliség, bizonytalanság, útkeresés, pesszimizmus, romló egészségügyi állapot, öregedés jelei fizikálisan, egyre kritikusabb szemlélet a világgal és emberekkel szemben. Még nem vagyok túl rajta.

2019. márc. 22. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Csak annyit tudok mondani: "üdv a klubban".

2019. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mi lenne ha meghalnék, mi értelme az életemnek, erről szól az élet?, ez már csak rosszabb lesz? nyugdíjba akarok holnap menni, sok évnyi stresszes és egészségromboló meló után tényleg csak ennyi van a bankszámlámon? stb. gondolatok.
2019. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég jó, hogy csak így éltem eddig az életemet és nem máshogy, hogy csak ezt értem el, miért nem más döntéseket hoztam, miért nem voltam bátrabb, vállalkozóbb stb. De mindezt már az utólagos tudással együtt mondom, akkoriban biztos az volt a legjobb döntés, amit éppen hoztam az adott szituációkban. De mivel már inkább középkorú vagyok, így későinek érzem, hogy változtassak. Más is érez így 40-es létére?
2019. ápr. 10. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!