Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondod meg a párodnak,...

Hogy mondod meg a párodnak, hogy értéktelen az életed? Hogy kudarcnak tartod.

Figyelt kérdés

Hiszen az életednek ő is a része.

Hogy mondod meg neki, hogy eleged van mindenből.

Főleg ha még gyerek is van.



2015. nov. 9. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát így, ahogy leírtad. Ha normális akkor nyilván nem azon fog kattogni, hogy dehát ő is része az életednek, hanem támogatni és segíteni próbál.


Én is most esek át ezen (csak nincs gyerek), konkrétan depressziós vagyok, de abszolút nem bántódott meg ezen a párom, azt nézi, hogy hol segíthet, látszik hogy igyekszik.


Szerintem fontos, hogy erről tudj beszélni a pároddal, olyan rossz magadban tartani.

2015. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha gyerek van, nem értéktelen az életed. Ha párod van sem.
2015. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne értéktelen és értelmetlen.

Ha az ember úgy érzi, hogy félresikerült az élete.

Nem a helyén van. Váltani szeretne,munkát,országot,hobbit.

Sok mindent elöröl kezdeni.

Ez a másikat is érinti.

2015. nov. 9. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja jó, azt hittem, hogy el akarod dobni az életed. De megnyugodtam, hogy nem erről van.

A párod a másik feled, meg fog érteni. Bíz benne és beszélj vele. Nem jó ha te tönkre fogsz menni.

2015. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg párodnak, hogy változtatni szeretnél.

Országot nem értem miért kellene váltani, szerintem bőven elég első lépésként ha munkahelyet váltasz. Hobbit meg akármikor válthatsz.

Országot miért akarsz? (Bocsánat, hogy ezt mondom, de) Ha itt nem boldogultál, ott majd fogsz?

2015. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

átmeneti hiszti->menstruálsz. várj pár napot, majd elmúlik.


egyéb: vitaminhiány/mozgásmiány miatti levertség


egyéb2: víujegy a csillagjegyed


ha egyik se ezek közül, akkor oldd meg a problémáidat

2015. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Inkább 2 kérdést kéne feltenned magadnak. Miért értéktelen az életem, és hogyan tudnék ezen változtatni? Van egy párod, és gyereked, sokan vannak akiknek ez sose adatik meg. Máris szerencsés vagy. Van tető a fejed fölött, van mit enned, van munkád...egyenesen a mázlisták kategóriájába tartozol. Hobbi az a tevékenység, amit saját magad szórakoztatására űzöl. Miért ne cserélhetnéd le akkor ma? Magyarországon is rengeteg lehetőség van, rengeteg szép hely, és érdekes ember, de ha mégis külföldre költöznél, akkor mi tart vissza? Beszélj a családoddal, lehet hogy már ők is gondoltak rá, még a munkahelyed is változna. Fejezd be az önsajnálatot, és cselekedj!! Ne törődj bele a "sorsodba", mert sose lesz jobb.
2015. nov. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én a nem menstruáló fél vagyok.

A kérdés egy rész elméleti és csak példákat hoztam.

Azért külföld,mert fiatalon kimaradt.

2015. nov. 11. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem szereted már a párodat, akkor válj el. ha szükséged van a gyerekedre akk néha látogasd meg
2015. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan mintha én írtam volna, épp itt tartok, épp így érzek, a helyzet és az egész amit leírtál. Mivel régebben írtak, nem írnál priviben hogy hogy oldottad meg? Merre ment az életed? Változtattál? Maradtál? ELmúlt? Nagyon várom válaszodat, priviben jó lenne.
2015. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!