Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan 'változzak vissza'?...

Hogyan 'változzak vissza'? Légyszives segíts! (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy "barátnőm". minden szabad otthoni percünket szinte azzal töltöttük hogy egymással msn-eztünk..én akkor ilyen kis mosolygós lány voltam, ő meg kicsit (vagyis nagyon) flegma és fölényes volt néha. pár hónap eltelt én egyre jobban hasonlítottam rá, ő meg egyre jobban rám, kevésbé volt flegma a tanárokkal, meg ugy mindenkivel, én meg tök köcsög lettem. aztán ő kezdett olyan lenni mint én most, csak hozzá még csökönyösebb, fölényes, nagyképű, érzéketlen, és amikor olyanokkal bántott meg, még jobban magamba fordultam, aztán már megragadtam az alkalmat amikor a legkisebb lehetőség volt rá, és a következő hülyesége után öriharisosebocsi módra kerülni kezdtem, de nem tettem ellene semmit, még a többi barátomnak sem mondtam hogy ejj mekora köcsög lett, ők viszont kérdezték hogy mivan, mert úgy kerülöm..akkor elmeséltem és mondák hogy hát ők is hasonlóan éreznek iránta. ennek akármennyire örültem nem húztam fel az orrom mint ahogy ő tette volna hanem még jobban kerültem, de ha ugy esett hogy beszélnünk kell, tulajdonképpen rideg udvariassággal beszéltem vele, ő viszont újra csak belémrúgott a szavaival, aztán 20-30 sértés után privát e-mailben megjegyeztem hogy életem egyik legnagyobb hibája volt összebarátkozni vele. mire a válasz: nem voltunk mi barátok.. miközben annak idején naponta elmondta hogy a lelki társa vagyok:( jó itt oltogattuk egymást de én csak finoman nem úgy mint ő, aztán a kis aranyos nagybetűvel lerib_ncozott egy olyan lány képének kommentjében akit alig ismerünk, itt végképp el kezdtük egymást oltogatni, de én még mindig nem durván, ő viszont rosszabb nem is lehetett volna, plusz még odahívta az unokatestvérét, és egy idióta barátnőjét, akiket megjegyzem nem ismerek, még látásból sem és ők se engem, és ezentúl hármasban sértegettek. amikor abbahagyták úgy éreztem hogy a facebook volt a csatatér, ők a győsztesek, én meg a vesztes akinek a harcoscsapata még utánuk rohan, de én már csak összetörve ültem, magambaroskadva és végleg megváltoztam.:( de hogyan változhatnék vissza? így utálom magamat.. és bocsi a regényért.
2010. aug. 14. 21:12
 1/8 A kérdező kommentje:
győztesek*
2010. aug. 14. 21:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj kort! 13-ra tippelek.
2010. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
talált süllyedt de ezzel nem segítesz.:D
2010. aug. 14. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nah ebben tudok segíteni, :) a visszaváltozás egy igen egyszerű folyamat. A lényeg a MEGFIGYELÉS és a FELISMERÉS


Ez egész egyszerű gondolt át mi volt a csata alatt, te visszafogottan mégis kulturáltabban szóltál vissza ő meg bunkó paraszt módjára szívatott és még másokat is hívott, ha ezt normálisan megfigyeled leszűrhető, hogy annak a kölöknek nagyon kevés az önbizalma és végre volt valami amivel nagynak érezheti magát és még másokat is hívott mert azt hiszi, hogy ő a fain ember :D nah ez az ami szánalmas, aki ilyenkor érzi magát menőnek meg stb :D de te aki visszafogottabban még ha oltottad is sokkal normálisabb ember vagy és nem kell vele foglalkozni sőt le se kell szarni, úgy kell rá gondolni nézd a szánalmas embert most biztos elélvezett és azt hiszi, hogy ő a Jani :) de az ilyen embereknek elég borzasztó élete szokott lenni, mert nagy a szája ami az életben a pofont várja, mert az ilyenek kapnak ám. :) Szóval nem kell vele foglalkozni, legyinteni kell rá és röhögni rajta, hogy nézd a bolondot azt hiszi nyert,de csak élvezi, hogy IQLightos, te pedig éled boldogan vidáman az életedet tovább vidáman, kis buzgó boldog ember ként :) és elkönyveled magadban, nah a bolond most legyen boldog önelégült. Ide illik a mondás: OKOS ENGED SZAMÁR SZENVED. Szóval tojd le, felejtsd el és légy vidám önmagad ismét:) én ezt javaslom :D


Bocsi, hogy embert írtam, csak nem tudom, hogy hány éves vagy és nem akartam gyereket vagy felnőtett vagy egyéb ilyet írni. :) És a sok mosolygós Smile is felvidít xD

2010. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D

apropó pofon.. azt kihagytam hogy azt is kapott egyet tőlem, de csak egy finom kis pofon:D ennyi volt az összes kb amit vétettem ellene. jó érzés volt.:) amikor oltogattak arcsimogatásnak emlegette, de amikor megkapta piros lett és nekem akart ugrani csak a fiúhaverok lefogták:D életem egyik legszebb napja.:)

2010. aug. 14. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nah akkor erre emlékezz vissza és könyveld el úgy ahogy mondtam, ne foglalkozz vele lépj túl és kész :D ő a béna ha ezt élvezi és azt hiszi ő a májer :D me az elég szánalmas xD
2010. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21:48 és 21:32 is én voltam:D
2010. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gondoltam:D és köszi a választ:)
2010. aug. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!