Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szélsőséges hangulat?

Szélsőséges hangulat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemtudom jó-e a kategória. A főkérdés elég sokat, de mégis semmit sem árul el.

Az a helyzet, hogy (mások is) észrevettem nagyon szélsőséges tudok lenni. Az okát nem tudom, de szeretném megtudni.

Még amikor kicsit voltam olyan 2-3 éves akkor is mutatkozott, hogy sírtam egy órát valami nonsense dolog miatt és utána meg végig kacagtam a nap hátralévő részét... ez ilyen 4 éves koromra abbamaradhatott, annyira legalábbis, hogy nem hallottam róla sztorikat:D:D Utána kb 13-14 éves voltam amikor nekem (is) feltűnt. Egész nap pörögtem aztán este sírtam egy film miatt, vagy fordítva; rossz kedvem volt, de estefelé már mintha kicseréltek volna... AMikor serdültem akkor semmi ilyesmi nem volt, csak ilyen tinikori lázadás. 17-18 éves koromra megint valahogy előjött ez még most is érzem, hogy borzasztó hangulatingadozásaim vannak. A környezeti hatásokra gondolok, hogy amiatt, de az meg megrémiszt, hogy amikor kirepültem itthonról nem úgy hatott rám (új élet egyedül, új város stb...kb semmi hatást nem váltott ki), mint pl ha beborul az ég... Kicsit szinusz görbének érzem magam... egyzser fent és egyszer lent. SZerelem miatt lehet? Vagy stressz? Egy hónapja még tele voltam ötletekkel, mit szeretnék csinálni nyáron vagy a jövőmmel, most meg a holnapi napot is kilátástalannak tartom. Sokszor érzem magam bizonytalannak is. De ezek legtöbbzör hosszabbak (ritka, hogy egy nap alatt változik meg a kedvem) inkább napok vagy hetek alatt.


Mit tehetnék? Kicsit keresgettem a neten (webdokixd) és depresszióra találtam, de azt kizárnám, mert kicsiként (2-3 évesen) is mutatkozott ez. Édesanyám arra gyanakszik cukorbeteg lehetek vagy hormonális zavar.

Valaki tudna tanácsot adni, mit tévő legyek?


Előre köszi! 19L



2019. ápr. 19. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet,hogy alacsony az ösztrogénszinted(hormonális probléma).Vizsgáltasd ki magad,mi csak találgatni tudunk.
2019. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a ménkűt vizsgálnának, kedves első? Kérdező 19 éves. Ebben a korban még nagyon ingadoznak a (nemcsak a nemi) hormonok szintjei. Most tanulja a szervezet kiegyensúlyozni a hatásukat, de még gyakran túlkompenzál.

Ez egy teljesen természetes folyamat, noha az agykurkászok szeretik betegségnek beállítani.

2019. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!