Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik az almaitok? Tudom, hogy...

Mik az almaitok? Tudom, hogy mindenkinek vannak almai, olyanok is, amiket meglehet valositani sok-sok erovel, energiaval, meg persze olyan igazi alom "alom". Olyan megvalosithatatlanok.

Figyelt kérdés
Engemet azok erdekelnek, amikbol lehet hogy egyszer valosag lesz! Mik ezek?
2009. febr. 9. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szeretnék az állatokon segíteni felnőtt koromban. Ez esetleg sikerülhet, nemde ?
2009. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Szeretnék saját lovat. Ezt kb 5 éven belül meg is valósítom, ehhez először meg kell csinálnom a diplomát, illetve felépíteni egy házat, mindezt saját forrásból, nem lesz könnyű, de szeretem a kihívsokat:)
2009. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én egy saját szépségszalont szeretnék, de az még sajnos sok-sok év+rengeteg meló!Kivéve,ha nyerek az 5-ös lottón!:)
2009. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen álmom az, hogy végre ne legyek boldogtalan. Én ennyivel beérném.
2009. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szép, szerető, odaadó feleség, 2-3 gyerek, egy olyan munka, amit szeretek és jól keres. Saját családi ház, nyaralások. Szeretném körbeutazni a Földet. Tudjátok, az olyan "egyszerodaelkellmenni" helyek, mint Hawaii, Bahamák, Afrika ilyenek. Jó lenne egyszer kijutni a világűrbe is, remélem pár évtized alatt ezt elérhetőbbé teszik :)

Az utolsót leszámítva a többi reményeim szerint meg fog valósulni.

2009. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Letteni a rajtengedélyt díjugratásból
2009. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rajthoz állni egy autóversenyen.
2009. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak annyi h megtaláljam a bolldogságot egy távoli helyen az eddigi életemet hátra hagyva...:( (nem voltam börtönbe :D)
2009. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. szeretnék végre boldog lenni. Leérettségizni, lerakni mind az 5 nyelvből legalább az alapfokot, de középfoknak jobban örülnék.. Aztán az egyetemet külföldön elvégezni. Londonban lakni lehetőleg a jelenlegi párommal majd (: Aztán mindkettőnknek egy jó állást, gyerekeket, fedelet a fejünk fölé. Hogy a gyerekeknek meg tudjunk adni mindent, legyenek egészségesek, boldogan nőjenek fel és hogy jó szülők legyünk (:

Remélem ez olyan megvalósuló álom lesz..

2009. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Miért pontozzátok le, gyerekek, akik lovat szeretnének vagy díjugratni? Miért rossz, ha valakinek ez az álma? Könyörgöm, legyünk picit emberségesebbek egymással szemben.
2009. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!