Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet azt elfogadni,...

Hogyan lehet azt elfogadni, hogy nem is voltam soha fontos neki?

Figyelt kérdés
Szokták mondani,ha valakit szeretsz,azt elengeded,és ha visszatér akkor a tiéd. Szerintem ez alapból hülyesség,mert akinek fontos vagy az nem lép le semmilyen okból. De még ha meg is haragszik rám(Amit én követtem volna el ellene) ,akkor megbocsát vagy ilyesmi,és újra kezdjük,újra jóban leszünk. Szerintem kezdem érezni,hogy nem is voltam neki annyira fontos,mint ahogyan mondogatta nekem régen. Bár ne hittem volna el.
2019. ápr. 25. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Szokták mondani,ha valakit szeretsz,azt elengeded,és ha visszatér akkor a tiéd."

Ez az, amit nem kell elhinni, mert így ejted pofára saját magad. Engedd el és lépj tovább.

2019. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki egyszer itthagyott, az itthagyott. És nem tudja hozzám visszakuncsorogni magát, mert én is ejtettem már. Ennyi.

Nem rágódni a múlton!

2019. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, valaki engem is letiltott, egyetlen egy lányra vágytam aki egy életre velem marad, aztán jön a kifogás hogy ő nem elég jó aztán letilt. Szerintem is hülyeség, ez van. Marad az öngyilkosság :)
2019. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!