Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szeretsz a legjobban...

Mit szeretsz a legjobban magadban?

Figyelt kérdés
Kulso es belso tulajdonsagot is irj! Es olyan nincs, hogy semmit! Mindannyian egyarant csodalatosak vagyunk.:) szeressuk maguknat es erositsuk is ezt meg magunkban!
2019. máj. 5. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

A külsőmben a ruganyosságot - így azt, hogy könnyen, pontosan és gyorsan tudok mozogni.


A belsőmben a szabadságra és a függetlenségre vonatkozó csillapíthatatlan vágyat. Végső soron ez mindig a cél felé irányít, és segít legyőzni az erős motivációs problémáimat.

2019. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
73%

Tudod, nagyon tetszik ez a kérdés. És a pozitív üzenet amit hordozol vele. :)


Legjobban azt szeretem magamban, hogy a legváratlanabb, legszélsőségesebb helyzetekben vagyok képes produktívnak lenni.Illetve szeretem hogy a testem hála az égnek eléggé könnyen alakítható, szóval ha éppen legyőzöm a lustaságot és sportolásba kezdek, azért egészen hamar elkezd látszani az eredménye.


Na és Te kérdező? :) Mit szeretsz magadban? Én azt szeretem benned hogy mosolyt csaltál az arcomra, habár mindjárt elalszom😊

2019. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En a kulsomben a szep es kedves mosolyomat szeretem, a szemelyisegemben pedig azt, hogy konnyen mosolyt tudok csalni az emberek arcara is:) fontos befele is figyelnunk neha, hiaba rohan a vilag, de nem hanyagolhatjuk el magunkat sem kulsoleg, sem belsoleg. Meg kell erositenunk magunkban azt, amire buszkek vagyunk!:)
2019. máj. 6. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:

A külsőmben nem sokat, esetleg azt, hogy némileg fiatalabbnak nézek ki a koromnál, ezért 25 éves létemre sokszor még mindig nem hiszik el, hogy már rég elmúltam 18 :D

A belső értékeimben már jóval több van, amire a magam módján büszke lehetek.

Szeretem, hogy kreatív vagyok, és egész jó tehetségem van például az íráshoz.

Szeretem, hogy van humorom, amit bár olykor rossz időpontban alkalmazok, de a legtöbbször meg tudok nevettetni vele másokat.

Szeretem, hogy nem lettem koraérett, idejekorán besavanyodott felnőtt, hanem még mindig tudok gyermeki rajongással viszonyulni különböző dolgokhoz. Vagy épp egyszerű, hétköznapi momentumokban is gyakran meglátom a játékosság lehetőségét (például télen nekifutásból végigcsúszkálok az utak jeges szakaszain). Persze vannak olyanok, akik emiatt lenéznek engem, de hát... ez sajnos ezzel jár.

Szeretem, hogy megfelelő oldottság és hangulat után egész jó beszélőkém lesz, és szinte bármilyen témáról el lehet vele diskurálni hosszasan. A hosszú esti beszélgetések amúgy a legjobbak :)


Most így hirtelen ezek jutottak eszembe :)

2019. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A külsőmben imádom a fogszabályzóm. Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen büszke vagyok rá, nagyon tetszik magamon


A belsőmben... Nagyon vicces vagyok. Igazából nem, de nem jut eszembe olyan, ami jellemző rám és nem hangzik nagyon nagyképűen

2019. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!