Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Iker lettem, volna, de a...

Iker lettem, volna, de a testvérem felszívódott anyukám hasában. Van valaki akivel hasonló a helyzet mint velem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval ez elvileg elég sok emberrel megtörténik, hogy ikerként fejlődnek, de valami miatt az egyik fél fellszívódik terhesség közben. Mindig azt éreztem, hogy valami nem jó, mintha nem lennék egész. Aztán miután anyu erről beszélt, megértettem, hogy talán ez is lehet az oka. Van valaki, aki hasonlóan érez, és ez történt vele? Mostanában azon gondolkozom 0-24-ben, hogy milyen lenne ha itt lenne mellettem. Néha gondolatban beszélek is hozzá, de nem valami pszicho bajom van, még mielőtt ezzel kezdene valaki kiosztani. Csak jó lenn valakivel dumálni, aki hasonló cipőben jár.

2019. máj. 6. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És ha úgy gondolnál rá mint a részedre aki benned él?
2019. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyes kutatások szerint a terhességek mintegy 70%-a ikerterhességnek indul. A Hellinger-féle családállítás segít megszabadítanod az elveszett testvér miatti kellemetlen érzelmektől. Tapasztalatból mondom.
2019. máj. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!