Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen motivációm?

Hogyan legyen motivációm?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmihez sincsen motivációm. Olyan álmaim vannak, amiket szerintem nem lennék képes megvalósítani (pl. kiköltözni külföldre, megtanulni minimum középfokon angolul)

Bármibe kezdek bele, folyton elvesztem a motivációmat. Ezt hogyan tudnám! "fejleszteni"?


2019. máj. 23. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Abba gondolj bele, hogy ha véghezviszed a nehéz dolgokat, amik a terveidhez kellenek, milyen jó lesz belegondolni, hogy már csak azt kell eldöntened, mihez van kedved. ;)
2019. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincsen olyan ember az életemben, aki bíztatna. Folyton csak kinevet mindenki, hogy pont én akarom ezeket megvalósítani... :(

Nincsen egyetlen olyan ember sem, akire támaszkodhatok, aki segít, bíztat, hogy elérjem ezeket.

2019. máj. 24. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor bíztatsd magadat. Más út nincs, és ha nem tartasz ki (egyébként én is egy hullámvölgyben vagyok most), akkor minden próbálkozásod kárba vész.
2019. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!