Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A gimi tényleg megváltoztatja...

A gimi tényleg megváltoztatja az embert?

Figyelt kérdés
Most fogok gimibe menni, kicsit félek (kicsit? nagyon!) és mindenki azt mondja hogy nyugodjak meg, a gimiben teljesen meg fogok változni, más lesz az életfelfogásom, stb... tapasztalatok?
2010. júl. 7. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A gimi nélkül is meg fogsz változni, ahogy lassan felnősz. A gimi ebben annyit segít, hogy kicsit kiszélesíti a látókörödet.
2010. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dehogy...

Én nem lettem más mikor szakközépbe mentem.

Most már kicsit változtam mióta szakmunkásba járok, a szakmunkásélet kicsit lazább:D

2010. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én igen, sokat változtam mióta gimibe járok.:D lazább vagyok és nemvagyok olyan mint aki karót nyelt (katolikus áltolánosba jártm:s) szóval változtam de szerintem POZITÍV értelemben.:D

mongyuk elkezdtem csúnyán beszélni, na ez nem pozitív.:S

2010. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen változni fogsz, de nem attól, hogy gimibe jársz, hanem attól, hogy egyre idősödsz.
2010. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
persze hogy fog alapból kor miatt , osztálytársak is fontos tényezőt játszanak majd benne és még sok más
2010. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Körülmények függvényében erős változás következhet be a baráti kapcsolatokban.
2010. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én nagyon sokat váltosztam. Az osztályomban több sznob ember van, akik minden ok nélkül belekötek bárkibe..

De ezeket megtanultam kezelni és rendesen megedződtem. Ma már bármikor kiállok bárhol az igazamért, akárkivel eltudok beszélgetni és cseppet sem érdekel, hogy ki mit gondol rólam.

Igazából bennem nem sok kivetnivaló volt, a külsőmmel nincs baj, tanulmányi eredményekre pedig 4es tanuló vagyok, szóval maradt az hogy én milyen "furcsa" vagyok meg kívülálló, mert pl nem röhögök együtt velük mikor épp kibészélnek/fikáznak valakit aki nincs ott..

Persze vannak az osztályban nagyon jó bnőim, akiknek hasonlóak a nézeteik az enyémmel :D

De vannak emberek akiket a mai napig nagyon keményen szekálnak :S

Lényegében, ez hozzájárult a mostani személyiségem kialakulásához és talán jó, hogy így alakult.

2010. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Társaságtól függ, de mindenkéépen fogsz változni. És nem azért, mert gimis leszel, hanem mert idősödsz, komolyodsz.

Én speciel nem változtam semmit, csak kicsit érettebb gondolkosára tettem szert.

2010. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.Még komolyabb lettem. Koleszos vagyok és nagyon rossz.Cigiznek,isznak,drogoznak,nem tanulnak.Én nem vagyok ilyen ezért utálnak.Még a nevelő tanárom is.Egy szemét az a nő én azt hittem hogy aki gimibe megy az nem lesz ilyen rossz.:(
2010. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!