Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szabad? Szobmaton megyünk...

Szabad? Szobmaton megyünk élményfürdőbe, és pont menstruálok. De! Álltalában 5 napig szokott tartani és a 4. napon leszek. Szabad annyit fürdeni mint amennyit szoktam rendesen? Akkor már nem oylan erős, álltalában.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 11:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
Miért ne szabadna?
2010. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szabad, ússz/fürödj amennyit akarsz! Arra figyelj, hogy gyakrabban cseréld a tampont a fertőzés elkerülése érdekében!


:)

2010. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Bocsi 5.-et akartam írni!

És tampont még nem használok/tam.

És nem is akarok!

2010. júl. 8. 11:38
 4/17 anonim ***** válasza:
és akkor mégis mit akarsz használni semmit??tampon nélkül ne menj be a vízbe...fúúúj!:S
2010. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ilyenkor nincs választásod h kell-e tampon vagy nem, fertőzést is összeszedhetsz, meg mi van ha kijön egy kicsi égő lenne :/
2010. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tampon nélkül ne!!!


Szerinted az gusztusos, hogy belefolysz a vízbe, amiben mindenki fürdik?


Mi a bajod a tamponnal? Pont ilyen helyzetekre van kitalálva! Tudsz belőle olyan méretet venni, amelyik egyáltalán nem zavar, nem is érzed.


Ne legyél enniyre igénytelen magaddal szemben!

2010. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

11:33 vok


Ha nem használsz tampont, akkor kerüld a strandot! Vagy betéttel akarsz úszni menni? :O

2010. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem dehogy!
2010. júl. 8. 11:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra azt hittem,hogy te tampon nélkül akarsz fürdeni ott ahol rajtad kívül sok ember fürdik..Azért mert csak egy "picit van meg"az is sok ilyenkor..Remélem,hogy nem gondoltad komolyan,hogy ilyenkor betéttel vagy anélkül akarsz fürdeni..Egyrészt a betét elég ronda látvány ha vizes (kiázhat a fürdőbugyiból)másrészt ha nélküle fürdesz akár a víz is véres lehet..Egy mini tampon tökéletes megoldás lesz ha eddig még nem használtál..Avval már lehet pancsikálni..de ha semmi pénzért nem akarsz tampont használni akkor ne menj vízbe..Azért mert ha neked nem lehet nem kell másnak is elrontani a napját..
2010. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
:D Be ne menj tampon nélkül! :D Ja, és szerintem ne fürödj...
2010. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!