Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom az arcom, mit tegyek?

Utálom az arcom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, borzasztóan nincs önbizalmam, vékony testalkatú vagyok, sportolok de a fejem utálom.. Nem szeretem se a hajam, hiába próbálom formálni, úgy érzem nincs semmi lányos vonásom, a szemem tök átlagos, a szám kicsi, az orrom se szeretem, a bőröm problémás, pedig kezelem.. Mit tudnék magammal kezdeni? Próbálom magam így elfogadni meg vàltoztatni, kívülről-belülről de nem érzem eredményesnek

2019. jún. 12. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről ne változtass magadon. Mindenki másmilyen, csak a divat diktálja, hogy mindenkinek egyformán kell kinéznie. De ez nem jó. Fogadd el magad és meglátod, lesznek olyan emberek akik szintén elfogadnak téged.
2019. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Soha ne a külsőségre figyelj, inkább a bső értékekre. A test romlandó, de a lélek nem
2019. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd. Hidd el, amit te egy órán keresztül kielemzel magadon a tükör előtt állva, azt mások észre sem veszik. Mindenki sokkal kritikusabban tekint saját magára, mint másokra (főleg tizenévesen). De hogy magadat se utáld, abban sokat segíthet egy jól megválasztott fodrász, egy kozmetikus és egy igényes ruhatár. :)
2019. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!